Sens istnienia tej strony...

milka_90

Postów: 215 Bywalec
1605454026

Witam,


Mija ponad półtorej roku jak ta strona "stoi"... 
Niby ludzi trochę jest, ale kupić tutaj coś od innego usera graniczy z cudem.

Od kilku dni nikt nie chce sprzedać Ghost of Tsushima, które jest dość sporo ofert na stronie i to nie na zasadzie, że daje 100 pln, a ktoś odrzuca ofertę.

Ludzie odpisują, że nawet nie są zainteresowani sprzedażą tylko wymianą... tak jakby nie można było wymienić gry na pieniądze (;D) albo robi komuś różnice sprzedać grę i kupić to czego się potrzebuje. Lepiej czekać na ofertę wymiany, która nie nadchodzi, bo te gry wiszą od tygodni na giełdzie. 


Generalnie komuś nawet nie chce się tutaj zakładać konta jak kogoś wołam z fb czy olx :/

A z tym zakupem Cuszimy to sie poirytowałem, bo jest trochę egzemplarzy tutaj, a czwarty dzień widzę, że chamom nawet odpisać się nie chce cokolwiek na zapytanie, bo są zalogowani albo nie dawno byli. Jeszcze inna kwestia odpisywania burackiego "nie" bez "cześć" jak człowiek pisze normalnie i nie składa prymitywnych ofert oraz zachowuje się kulturę osobistą. 

Takie moje konkluzje luźne vel marudzenie... bez obrazy oczywiście :)

  •  
    Postów: 22 Początkujący
    1605536044
    Z autorem postu się jak najbardziej zgadzam, dodam też, że niekiedy irytujące jest jak ktoś dodaje grę na wymianę, zaznacza jaką grę chce w zamian a jak się tą właśnie grę proponuje to odmawia. I nie mówię o jakichś absurdalnych niewyważonych propozycjach tylko na mniej więcej podobnej półce cenowej. Po ch##j zaznaczać w takim razie. 
    4 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1605536798

    @Borsuk328 Wszystkie gry "szukane" dodają się automatycznie, więc powiedziałbym raczej, że ludzie z lenistwa lub jakiegoś innego powodu nie odznaczają gier, których nie chcą za wystawianą 😕

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 178 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1605537332

    @maciek4281 te gry to na sprzedaż? 😁

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1605545804

    Oczywiscie zgadzam sie :) tej stronie niestety daleko do gametrade w latach swietnosci gdzie przez 5 lat przeprowadzilem 250 pozytywnie zakonczonych transakcji kupna/sprzedazy/wymiany gier, byc moze ludzie chetniej sie wymieniali niz teraz ciezko powiedziec, moze baza uzytkownikow nie jest tak duza jak na gametrade tego tez nie wiem, jednak idea i sposob dzialania jest ten sam i dziwie sie ze ciezko jest znalezc kogos chetnego do wymiany, od czasu do czasu uda sie cos sprzedac czy wymienic jednak zakladajac tutaj konto to szczerze mowiac spodziewalem sie czegos wiecej :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1605552554

    Największy problem tej strony nie tkwi w samej stronie a w ludziach którzy wystawiają często gry mimo że jeszcze bądź wcale nie chcą ich wymienić. Dobrym elementem który przysłużył by się stronie byłaby opcja że każde ogłoszenie jest ważne tylko miesiąc, po miesiącu wygasza i trzeba je odświeżyć aby znów było widoczne. Wyeliminowałoby to większość ludzi którzy wstawiają gry tylko po to aby się nimi pochwalić bez jakiejkolwiek chęci wymiany, oraz tych którzy na serwis wchodzą zadko bądź nie są aktywni miesiącami i niema z nimi kontaktu. 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1605553824

    Może rzeczywiście dobrym pomysłem byłoby nagradzanie za transakcje, bo ten ranking to coś średnio motywuje 😂

    Jakieś dodatkowe odznaki na profilu co dwadzieścia wymian, co dziesiąta/piętnasta wymiana darmowa, dla tutejszych handlarzyn koszulka co setną wymianę 😄

    Są to oczywiście luźne pomysły na szybko, nie bić 😁

    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1605557284

    @kryjab20

    Termin ważności ogłoszeń wszedł w ostatniej aktualizacji.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1605566734

    @mastahluc ok to dobrze. A jaki jest czas maksymalny trwania jednego ogłoszenia? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    1605591118

    Ja osobiscie nie powiem zlego slowa. Owszem otrzymuje oferty ktore mnie nie interesuja albo zdaza mi sie czekac pare dni na odpowiedz w sprawie oferty ktora to ja zlozylem. Nie zawsze jest czas siedziec pol dnia na internecie. Moim zdaniem nie jest tak zle i widze to po sobie, jestem tu od kwietnia i na stronie zakupilem 3 gry oraz przeprowadzilem 17 udanych wymian

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1605594654

    @kryjab20

    Ogłoszenia są ważne 30 dni. Po 3 tygodniach można przedłużyć o kolejne 30 dni.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry