Sens istnienia tej strony...

milka_90

Postów: 215 Bywalec
1605454026

Witam,


Mija ponad półtorej roku jak ta strona "stoi"... 
Niby ludzi trochę jest, ale kupić tutaj coś od innego usera graniczy z cudem.

Od kilku dni nikt nie chce sprzedać Ghost of Tsushima, które jest dość sporo ofert na stronie i to nie na zasadzie, że daje 100 pln, a ktoś odrzuca ofertę.

Ludzie odpisują, że nawet nie są zainteresowani sprzedażą tylko wymianą... tak jakby nie można było wymienić gry na pieniądze (;D) albo robi komuś różnice sprzedać grę i kupić to czego się potrzebuje. Lepiej czekać na ofertę wymiany, która nie nadchodzi, bo te gry wiszą od tygodni na giełdzie. 


Generalnie komuś nawet nie chce się tutaj zakładać konta jak kogoś wołam z fb czy olx :/

A z tym zakupem Cuszimy to sie poirytowałem, bo jest trochę egzemplarzy tutaj, a czwarty dzień widzę, że chamom nawet odpisać się nie chce cokolwiek na zapytanie, bo są zalogowani albo nie dawno byli. Jeszcze inna kwestia odpisywania burackiego "nie" bez "cześć" jak człowiek pisze normalnie i nie składa prymitywnych ofert oraz zachowuje się kulturę osobistą. 

Takie moje konkluzje luźne vel marudzenie... bez obrazy oczywiście :)

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1605467361

    Tu masz 2 zdjęcia gdyby był problem z odczytem tytułów na tamtym. Nie przebierałem gier tylko pstryknąłem fotki tego co mam pod ręką(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1605467755

    No ja niestety też muszę się zgodzić. Zamiast zawierać transakcję tutaj to kupuję gry w sklepie a później sprzedaję je na olx, bo inaczej się po prostu nie da.

    Ostatnio chciałem tu sprzedać WD: Legion i oczywiście się nie udało 😅

    Teraz poluję na Valhallę, ale nawet tu nie zaglądam w poszukiwaniach, bo znając życie ktoś będzie chciał sprzedać jak będzie warta 100 zł i 70% użytkowników będzie ją miało 😁


    Edit:

    @maciek4281 Oooo! Ty masz Assassin's Creed, jakbyś już skończył to daj znać, chętnie odkupię 😉

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1605468742

    Czuję się bezpośrednio wywołany do tablicy więc odpowiem, po raz kolejny zresztą. Owszem mam Tsushimę ale NIE SPRZEDAJĘ GIER, NIE JESTEM SKLEPEM, TYLKO WYMIENIAM. Od początku serwisu mam taki właśnie opis ustawiony w zakładce o mnie a i tak dostaję zapytania - "Po ile byś sprzedał tą grę? A po ile tamtą?" Męczy mnie już odpisywanie po raz kolejny z rzędu na ten temat. Ktoś zaraz odpowie - "Ja nie czytam zakładki < O mnie > i co mi zrobisz?" No nic nie zrobię ale to Ty się będziesz denerwował że nie odpisałem na wiadomość, na którą odpisywałem już dziesiątki razy innym userom. 

    8 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1605469570

    Podsumuję wątek jednym zdaniem:

    To nie jest problem ze stroną, która funkcjonuje bardzo dobrze i stoją za tym statystyki, a z ludźmi, z którymi różnie bywa, więc nie miej żalu o okładki, które nie mają najmniejszego powiązania z Twoim problemem i kieruj te słowa do osób, które robią Ci na złość.

    6 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1605470442

    @konewko popieram

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1605475386

    @milka_90 ze mną możesz dojść do porozumienia w przyszłym tygodniu, zostało mi kilka godzin misji pobocznych. Zostawiłem Ci wiadomość na priv.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1605477767

    @Asamer dla starych znajomych nie ma problemu. Kupiłem ją 3 dni temu i jeszcze nie zdążyłem jej odpalić. Jutro ją włącze i zobaczę co to jest.

    Nie grałem w żadnego Assassins , ale spodobała mi się reklama więc kupiłem.

    Ale czy mi podejdzie to nie wiem , bo na przykład ten Ghost of Tsutshima mi nie podszedł i był w napędzie przez godzinę a teraz leży na półce od premiery 😄

    Dużo ludzi pisze o kupno gier i że słabo widać tytuły - jutro postaram się zrobić zdjęcia w świetle dziennym i wrzucę je w osobnym temacie żeby tutaj nie spamować. A jak się z kimś dogadam to wtedy będę wystawiał ogłoszenie dla konkretnej osoby , bo naprawdę nie chce mi się wystawiać z 80 czy 100 ogłoszeń bo tyle gier na one i ps4 by się znalazło nie licząc gier z wii , ps3 , psp czy x360 bo wtedy musiałbym wystawić ponad 400 😊

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1605481183

    @Minuta1985 Absolutnie nie mam z tym problemu, że tylko wymieniasz. Wysyłam z automatu do wszystkich tą samą wiadomość, bo nie mam czasu na studiowanie czyjegoś profilu. Jak się dogadamy, że tak to wtedy czytam, żeby nie było niespodzianki dla pewności. 

    A tak to do ciebie nic nie mam... akurat przypadkiem trafiło na ciebie i kilku innych :)

    @konewko "Takie moje konkluzje luźne vel marudzenie... bez obrazy oczywiście :)"

    Troszkę chyba macie problem, ale nie chcecie go widzieć. Jak na taki rok i okres tego roku biznes jak wasz powinien rozkwitnąć, bo ludzie w domach siedzą. To też tylko konkluzja... możecie z nią nie zrobić nic. 

     I też nie mówię tego po jakiejś złości tylko faktycznie wymieniam gry od 10 lat i takich głupich problemów to nie miałem dawno o ile nie wcale.  Mam mieć żal do ludzi, że nie chcą kupić ode mnie gry albo nie sprzedają mi swojej? ale to wasz problem nie mój... ja pójdę gdzieś indziej. 

    Całkiem z czapy to twoje podsumowanie :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1605487178

    Dorzuce swoje 3 grosze, troche jest w tym racji, ze jest ciezej - wymiana/sprzedaz. Aczkolwiek sa inne kanaly jak olx, allegro. Trzeba kombinowac, szukac, analizowac ;) ale mozna czerpac satysfakcje. Generalnie stronka na plus, super sie rozwija i moim zdaniem mega przebija GT, na ktorym rowniez wymienialem/sprzedawalem. To co mi najbardziej pasuje tutaj w stosunku do GT to brak handlarzy. Co w mojej ocenie uprzykrzalo zycie.

    Rowniez polecam dystans i do ludzi i do siebie - bedzie prosciej i latwiej ;p

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1605520686

    Weź się w garść a będzie dobrze👍

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry