Sens istnienia tej strony...

milka_90

Postów: 215 Bywalec
1605454026

Witam,


Mija ponad półtorej roku jak ta strona "stoi"... 
Niby ludzi trochę jest, ale kupić tutaj coś od innego usera graniczy z cudem.

Od kilku dni nikt nie chce sprzedać Ghost of Tsushima, które jest dość sporo ofert na stronie i to nie na zasadzie, że daje 100 pln, a ktoś odrzuca ofertę.

Ludzie odpisują, że nawet nie są zainteresowani sprzedażą tylko wymianą... tak jakby nie można było wymienić gry na pieniądze (;D) albo robi komuś różnice sprzedać grę i kupić to czego się potrzebuje. Lepiej czekać na ofertę wymiany, która nie nadchodzi, bo te gry wiszą od tygodni na giełdzie. 


Generalnie komuś nawet nie chce się tutaj zakładać konta jak kogoś wołam z fb czy olx :/

A z tym zakupem Cuszimy to sie poirytowałem, bo jest trochę egzemplarzy tutaj, a czwarty dzień widzę, że chamom nawet odpisać się nie chce cokolwiek na zapytanie, bo są zalogowani albo nie dawno byli. Jeszcze inna kwestia odpisywania burackiego "nie" bez "cześć" jak człowiek pisze normalnie i nie składa prymitywnych ofert oraz zachowuje się kulturę osobistą. 

Takie moje konkluzje luźne vel marudzenie... bez obrazy oczywiście :)

  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1605455448

    No niestety ale nie zmusisz nikogo do sprzedaży, co innego jeśli mają zaznaczone że niby opcja sprzedaży jest. Szukaj gry na allegro/olx. Tsushimy jest pełno i większość ludzi już ograła

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1605455709
    Mamy wolny rynek i nikogo nie zmusimy do sprzedaży lub wymiany i odwrotnie. Co do samych konwersacji też mnie irytuje ignorancja niektórych użytkowników i szczątkowe odpowiedzi typu wspomnianego "nie", ale na to też nie mamy wpływu. Widocznie niektórych nie stać na zachowanie odrobiny kultury i okazania minimum szacunku dla drugiej strony.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1605456507

    @milka_90 według mnie bardzo dobrze funkcjonuje ta strona i wiadomo - ogroma ofert i aktywnych użytkowników nie ma, jednak nigdy jeszcze nie miałem problemu z wymianą/sprzedażą gry. Gdy coś wystawiałem to przeważnie po kilku/kilkunastu dniach transakcja była zawarta.


    Także nikt Cię tu nie trzyma, jeśli Ci tak wiele rzeczy nie odpowiada. :) 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1605460614

    @milka_90   ja nie moglem GHOST OF TSUSHIMA sprzedać w steelbooku i jakoś chętnych na kupno nie było A Ty piszesz że nikt sprzedać nie chce :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1605461927

    ja póki co nie zawarłem tutaj żadnej transakcji jako wymiany tylko czysta gotoweczka :D

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1605462002

    Wydaje mi się że kolega chciał po prostu zaznaczyć co mu nie pasuje z jego strony i jego odczuć, pisanie "wolny rynek", "nie zmusisz nikogo" jest raczej nieodpowiednie bo tego raczej ma świadomość i nie pisze tego by ktoś go w tym uświadamiał.
    Ja potwierdzam zdanie @milka_90 nawet taka śmieszna sprawa jak "okładki gier" nie jest nadal dostępna, od początku strony. Było pisane że administracja i cała strona ma inne priorytety ale czas mija a w tej sprawie nadal cisza, był okres spokoju przed nowym genem nic, teraz nowy gen więc temat też zostanie przesunięty, szkoda że nie kończy się zaczętych pomysłów które niejako zachęciły osoby do założenia konta. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1605462961

    @kenny2612

    Co to znaczy "No niestety ale nie zmusisz nikogo do sprzedaży," ?

    JAK USERZY MAJĄ WYSTAWIONE TE GRY NA GIEŁDZIE... co to za różnicy czy dostanie za nią inną grę bądź gotówkę za, którą może kupić inną grę. Ofert jest na chwilę obecną ponad 20 na stronie i nikt nie chce sprzedać? serio wtf... 


    @mck_nysa  tobie też dziękuję za życiową radę, że nikt mnie tutaj nie trzyma xD

    Akurat jest jeszcze z tych, którzy przeszli tutaj z Gametrade gdzie przebywałem od 2010 roku i miałem ponad 350 samych pozytywów uzbieranych do 2019 i momentu upadku tamtej strony. Podkreślam nie jestem handlarzem tylko zwykłym graczem...


    dla ciebie w związku z tym mam info, że od dwóch tygodni leży u mnie na profili bądź co bądź świeże Super Mario 3D All-stars na Nintendo Switch, o które nie zapytał nikt nawet słowem na sprzedaż czy wymianę :) Także tego...


    @neKu otóż to!

    ale widać jest problem z ludzikami na tej stronie jak do jednego na pięciu trafia treść posta :)


    Konkluzja moja jest taka, że strona (które notabene bierze od nas $$$) powinna nagradzać sprzedających/wymieniających jakiś bonusem a'la lojalnościowym, żeby zachęcić już obecnych tutaj do skorzystania ze sprzedaży/wymiany na tej stronie, a nie.... większość gier i tak każdy sprzedaje/wymienia na fb lub olx albo w ostateczności Allegro ze względu na złodziejską prowizje.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1605465034

    @milka_90 chodzi mi oto że jak ktoś ma wystawione na sprzedaż i chcesz kupić a jegomość odpisze że nie lub wcale nie odpisze to niestety nic z tym nie zrobisz. Mnie np. leczą propozycje wymian gry wartej 60 zł na moją warta 250 zł...

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1605466356

    @milka_90

    ja Ciebie bardzo dobrze rozumiem, na GameTrade zrobiłem mnóstwo transakcji, a tutaj mam ogromny problem, żeby cokolwiek sprzedać/wymienić. Po prostu myślałem, że wymieńgry.pl to lepsza kontynuacja GT, ale na chwilę obecną nie mogę tego potwierdzić. 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1605467032

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)@milka_90 jak coś Cię interesuje z tego to pisz priv.

    Nie wystawiam tego , bo tu ciężko zrobić interes ostatnio.

    Po starej znajomości z GT wystawię dla Ciebie 👍

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry