Ps3 na Ps5

Masteron Moderator

Postów: 348 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1721315014

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Witajcie, ostatnio zauważyłem na różnych forach, że niebiescy pracują nad wsteczną kompatybilnością gdzie będzie można uruchomić gry Ps3 z płyty na Ps5, gdyby Sony wykonało taki ruch, to myślę, że gry pudełkowe Ps3 znowu poszłyby w ruch jak i „ceny”:), i przyszłaby na pewno mega duża ochota aby ograć tytuły, które się pominęło, „a jest ich trochę;)” w dodatku nie trzeba by było trzymać specjalnie konsoli PlayStation 3 aby ograć swoje ukochane gry, która i tak zajmuje trochę miejsca, a tak wszystko byłoby w jednej konsoli, i problem byłby rozwiązany, myślę, że to dobry ruch SONY, aby im się to udało, trzymam kciuki, tylko szkoda, że  wpadli na taki pomysł dopiero teraz.


Bo Nie okłamujmy się Kupując PlayStation PREMIUM na rok za 630 zł aby móc pograć w gry, które są Stremowane z serwera do naszej konsoli PS5 nie oddają takiej jakości oraz wrażenia jak gra się normalnie z płyty lub kupione z Ps Store.

Dajcie znać co wy o tym myślicie i, czy w ogóle o tym słyszeliście?


Myślę, że temat warty uwagi 😅.

  •  
    Postów: 49 Gaduła
    1721329322

    @Masteron polecam obejrzeć serie god of war u Przegrywa (Maciek z dvpy) i zobaczyć jak pięknie mu się gra wieszała właśnie przez obecny streaming 😉

    Ale tak potwierdzam,ceny pójdą w górę,ale to też zależy jaka gra będzie we wstecznej,bo wątpię aby wszystko co wyszło dało się ograć 

    Napewno nie ogramy GTA IV i Max Payne 3,bo to R*-chamy chytre na piniondze...

    2 Fajne!
  •  
    Masteron Moderator
    Postów: 348 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1721366951

    @Piksel091 Komentowanie GOW przez niego mistrzostwo 🤣.

    Niby dlaczego mieli by tego nie zrobić? Rozumiem że dużo jest tych gier, wydaniu pudełkowym, ale tutaj chodzi aby PS5 jeszcze lepiej się sprzedawało i miało lepszy rozgłos, faktem tylko jest to że pomysł jest zerżnięty z Xboxa.

    Jeżeli chodzi o R*-chamy, to, to ja wiem że są,😀.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 49 Gaduła
    1721369469

    @Masteron nie mówię że nie zrobią,poprostu nie ogarną wszystkich gier do wstecznej kompatybilności,nie ma bata 😅

    4 Fajne!
  •  
    Masteron Moderator
    Postów: 348 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1721370343

    @Piksel091 sorry źle przeczytałem 😅

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 391 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1721386303

    3 x TAK! @Piksel091 wyjątkowo chciałbym, abyś nie miał racji i Niko Bellic będzie mógł być ponownie w akcji jak należy :D

    2 Fajne!
  •  
    Masteron Moderator
    Postów: 348 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1721394476

    @andreo.spc @Piksel091 tylko się zastanawiam, kiedy Sony wykona ten ruch, że będzie można odpalić gry z Ps3 na PS5? Może jak wydadzą PS5 PRO?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 49 Gaduła
    1721422818

    @Masteron podejrzewam że to kwestia czasu,tylko muszą puścić aktializacje bo wszystko jest w bebechach...tylko nie odblokowane 🤷‍♂️

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry