Oferty a premiery

konewko Elite Vip

Postów: 749 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1633294238

Wnoszę sugestię o zablokowanie wystawiania ofert gier, które nie miały premiery. To jest śmieszne, że człowiek trafia na oferty FC6, nowego Coda czy Battlefielda i czyta, że gra jest używana czy kod dlc wykorzystany, podczas gdy do premiery zostały dwa miesiące. Żenada.

  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633422887

    Powiem tak, za dużo regulacji w życiu nikomu, nigdy nie pomogło. Jak dla mnie to zawsze finalna decyzja należy do użytkowników, którzy muszą się jakoś dogadać. A jak ktoś potrzebuje zdjęcie, to niech o nie poprosi przed zawarciem transakcji. A czy status zaszczepienia też niedługo będzie wymagany? Tak tylko pytam.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1633424141

    @lukbaj jak lubisz przepłacać to przepłacaj ;) 

    tutaj chodzi o preordery ludzi którzy fizycznie ich nie mają w rękach a już na profilu jest że ga jest używana i jest to jakby nie patrzeć kłamstwo.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633424547

    @kenny2612 dalej nie rozumiem. Jak wiesz, o tym, że to jest kłamstwo, to nie składasz propozycji takiemu użytkownikowi. Poza tym na co ja wydaje swoje pieniądze i czy przepłacam albo i nie to nie powinno nikogo obchodzić. Czy wy się chcecie bawić w Robin Hooda? Lub innego Janosika? Nie ogarniam po prostu, co wy chcecie regulować.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1633425362

    @lukbaj No, No dobrze piszesz😁. Cały czas czytam obowiązkowo! 😆

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1633426829

    @Masteron i chyba ja się przyłącze tylko do czytania bo coraz bardziej wydaje mi się że gadam ze ścianą :D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633427748

    @kenny2612 po "bo", "że", "który", "a" i jeszcze kilka innych przypadków w języku polskim stawiamy przecinki. Miłego czytania.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1633429333

    @lukbaj super, mam nadzieję że wiedzę tą wykorzystujesz w pracy i ułatwia Ci życie :) Szkoda, że liczyć dobrze nie potrafisz skoro dajesz się kroić na hajs :) 

    pozdrawiam, smacznej kawusi!

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1633429517

    @lukbaj Rzeczywiście nie stawiamy przecinków po, BO stawiamy przed. Nie zawsze też stawiamy przecinek przed "a". Jeśli oni się bawią w Janosików to ty się bawisz w Miodka i wychodzi ci tak samo jak im.


    Co do tematu, to też jestem za tym, żeby nie śmiecić wirtualnymi ofertami używek. Nie mam fizycznie gry, więc jej nie wystawiam. Proste. Nie róbcie jeszcze większego burdelu.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633430035

    @kenny2612 mistrzu, to co ja robię z pieniędzmi, to nie jest Twój interes. Ty cały czas nie rozumiesz, że na tym portalu nikt  nikogo do niczego nie zmusza. Czy Ty chciałbyś kontrolować co, kto, za ile i z kim kupuje? To jest moja prywatna sprawa z kim zawieram umowę i na jakich zasadach. Ja po prostu nie rozumiem nadal, co Ty chcesz kontrolować? Ten portal? Mój portfel? O co Ci chodzi? Żalisz się, chwalisz?

    6 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633432730

    @Asamer oczywiście, masz rację, stawiamy przed. Moje przejęzyczenie. Pozdrawiam.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry