Oferty a premiery

konewko Elite Vip

Postów: 752 Pułkownik
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1633294238

Wnoszę sugestię o zablokowanie wystawiania ofert gier, które nie miały premiery. To jest śmieszne, że człowiek trafia na oferty FC6, nowego Coda czy Battlefielda i czyta, że gra jest używana czy kod dlc wykorzystany, podczas gdy do premiery zostały dwa miesiące. Żenada.

  •  
    Postów: 367 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1633365105

    @Bombowacena jak widać nie tylko ja uważam ze to nie miejsce do zdzierania hajsu z użytkowników i proponowania dopłat do gier przewyższających te kwoty. 



    4 Fajne!
  •  
    Postów: 140 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633366107

    @kenny2612 na szczęście pan o tym nie decyduje. Jeśli ktoś chce szybko i pewnie wymienić grę przyjdzie do nas. Jeśli chce wymienić bezstratnie pójdzie gdzieś indziej. My ofert nie wysyłamy, więc nikomu nie przeszkadzamy i  koniec filozofii. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1633367049

    Uuuu...ale zaczyna się dziać 😁, bym dodał swoje 5groszy ale wiecie co😅😁? Będę śledził na bieżąco co piszecie i fajną mam z tego zajawkę 😂🤣 pozdro 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 367 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1633367477

    @Bombowacena sami się zaoraliście pisząc że bezstratne wymiany to nie u was ;) dziękuje, pozdrawiam! :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 140 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633370476

    @kenny2612 no cóż, pokazał właśnie pan, że nie wie z czego utrzymuje się sklep.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633387118

    Ja dosyć często kupuje w @Bombowacena i jak mam na zbyciu jakieś gry, które mogę sprzedać, to je po prostu sprzedaje. A jak chce je sprzedać i dopłacić za preordera, to k@$%a moja sprawa. W czym problem? Tak działa wolny rynek. No chyba, że chcemy mieć wymiany centralnie sterowane. Nikt nikomu nie każe wymieniać i sprzedawać za grosze, każdy ma silną i wolną wolę do podjęcia takiej decyzji.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633402531

    @lukbaj oczywiście że masz prawo wymienić swoje 5 gier za jedną tylko gdzie w tym górnolotne hasła "od graczy dla graczy"? Takie działanie kłóci się z ideą tego serwisu co niestety pokazuje że zamiary twórców sobie a życie sobie. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1633418357

    @Minuta1985 czy idea "od graczy dla graczy" ma oznaczać, że twórcy tego serwisu mają decydować, kto, co, za ile i za co ma sprzedać/wymienić? A jak za pięć gier tylko jedna, a za jedną gre tylko pięć? Czy to ma ktoś na "górze" stać i decydować co jest warte wymiany a co nie? Ten serwis, moim zdaniem to tylko narzędzie do wymiany/sprzedaży. Dogadasz się to wymienisz, nie dogadasz się to trudno. Nie rozumiem wogóle problemu.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1633418526

    @Minuta1985 Jest opcja odfiltrowania sklepów, ponadto jak wspomniał @Bombowacena nie wysyłają innym ofert. W czym w takim razie przeszkadza dodatkowa opcja, nikomu nie utrudniająca korzystanie z serwisu. Tym bardziej jeżeli dana osoba składa w pełni świadomą ofertę sklepowi i wie, że nie jest to koniecznie deal 100% korzystny finansowo? Ułatwiajmy sobie życie, patrzmy trochę szerzej, zgłaszajmy ciekawe pomysły, a nie tylko negujmy wszystko, gdy nam tylko coś personalnie nie odpowiada.


    Rozumiem do czego zmierzasz swoją wypowiedzią ale wystarczy zajrzeć na profil @Bombowacena i przeczytać prawie 250 zadowolonych opinii - myślę, że będzie to najbardziej odpowiedni komentarz. Nie uważam, żeby tworzenie dodatkowych opcji dla graczy (z których jak widać znaczna większość jest zadowolona) kłóciło się z ideą "od graczy dla graczy". Tym bardziej, że konta sklep zostały wdrożone po konsultacjach z Wami na forum i dobrze się przyjęły.


    Wracając do tematu, tutaj macie oczywiście rację - dodawanie ogłoszeń z "używanymi" grami w przód mija się z celem. Nie wiem skąd nagle pojawiła się taka "moda" ale zaradzimy i na to.
    Pre-ordery (nowe w folii) dodawane przez sklepy raczej są w porządku?

    Jeżeli ktoś jest w stanie przejrzeć nowe ogłoszenia z grami i wyłapać te, których premiery jeszcze nie było, a są już wystawione do wymiany, to proszę o podesłanie mi ich na PW lub maila.

    P.S. W apce wymusiliśmy konieczność dodania zdjęcia do ogłoszenia. W serwisie nadal jest to opcja. Myślicie, że wdrożenie obowiązku dodania zdjęcia w serwisie jest również dobrym pomysłem? Być może rozwiązałoby to omawiany problem, jak również zwiększyło jakość ogłoszeń. Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Mimo wszystko większość osób dodaje ogłoszenia bez zdjęć i takie zawiera transakcje (co oczywiście nie jest żadnym utrudnieniem).

    2 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1633420334

    @andreo.spc  

    Ja zawsze dodaję zdjęcia i uważam, że powinno to być wymagane. Niech jednak wypowiedzą się inni żeby zobaczyć czy dodawanie zdjęć stanowi problem.


    Pre-Ordery od sklepów są ok moim zdaniem. Dodawanie ogłoszeń z grami przed premierą od zwykłych użytkowników jest dla mnie niezrozumiałe i powinno zostać zablokowane.

    Ewentualnie - dodanie pozycji Pre-Order z koniecznością szczegółowego opisania o co chodzi.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry