Maks. Ceny

ocebe

Postów: 12 Początkujący
1552550602

Z tego co zauważyłem, i nawet pisałem już temat z zażaleniem ( można tam powiedzieć ;) ), mnóstwo gier wystawionych do sprzedaży jest w nierealnych cenach i chyba tylko na pokaz albo naprawdę dla prawdziwego laika co będzie potrafi zywac wuja google. Proponował bym ( wiem, że to będzie ciężkie do realizacji ) aby dany tytuł miał np. maksymalnym próg cenowy, za który można go sprzedać względem rynku. Na przykład jak RDR2 można nówkę kupić już za nawet 150zl to żeby była zablokowana możliwość wystawienia przez użytkownika tej gry za np. 350 w tej samej wersji. Już widziałem tu gry używane, której nówka kosztuje maks 50zl, a są wstawiane za 300. Może zatrudnić do tego osobnego człowiek lub jakiś algorytm ? Wiem, że pomysł strasznie wymagający lecz moim zdaniem ułatwi to kupno gier przyszłym użytkownikom a przede wszystkim nie odstraszy, gdy na głównej stronie zobaczą taka przebitkę, gdzie nawet Janusz z OLX sobie tyle nie życzy. Pozdrawiam, ocb. 

  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1552833722

    Ja z nim żadnego kontaktu nie miałem xD 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552836998

    No i jak sam widzisz nie tylko ja , ale również inni kojarzą Cię z tą stroną , czyli można powiedzieć , że firmowałeś tą stronę swoją osobą i stąd te pytania.

    Ale w sumie to nieważne. Wszystko wytłumaczone :)

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552837530

    @maciek4281

    O czym w ogóle mowa? Bo się pogubiłem :-)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1552838666
    Nie firmowalem niczego nie miałem z tego żadnych korzyści i nic nie robiłem abym był kojarzony jako osoba która się pod tym podpisywała
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552852648

    @mastahluc musiałbyś poczytać tematy na gt. Po postach można bylo odnieść wrażenie , że eryk ma coś wspólnego z tamtą stroną.

    @Erick0674  ani ja , ani nikt inny nie ma i nie miał żadnych pretensji i nie twierdziłem przecież , że miałeś z tego jakieś korzyści czy że na bank miałeś z tym coś wspólnego.

    Po prostu Twoje wypowiedzi to sugerowały i jak sam widzisz to inni też takie wrażenie odnieśli.

    A skoro @danek360 zapytał o to wprost to włączyłem się do dyskusji z czystej ciekawości :)

    Wyjaśniłeś i tyle. Dla mnie i myślę , że też dla innych ciekawych ten temat jest wyczerpany , bo nie ma co więcej tłumaczyć


    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552860483

    @maciek4281

    Zarzuć linkiem bo zżera mnie ciekawość. Może być na PW na GT.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552899964

    @mastahluc może @danek360 ma to gdzieś na wierzchu , bo mnie powiem szczerze , że nie chce się przekopywać przez gt tym bardziej , że to było nie w jednym a w kilku różnych dyskusjach.

    Edit. Przypomniałem sobie , że w jednym z nich całkiem fajnie wypunktował ich @konewko  

    I myślę , że w sumie to i tak jest nieważne , bo to nieistotna sprawa :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry