Ps Vita w 2024 roku.

Pogoda

Postów: 13 Początkujący
1711446069

Witam serdecznie.


Od jakiegoś czasu jestem dumnym posiadaczem konsoli PS4. Niestety moja druga połówka nie jest z tego powodu zbyt zachwycona. Najczęściej są problemy jeżeli chodzi o odbiornik tv. On ogląda masę filmów a ja ogrywam masę gier. Wpadłem na chyba genialny pomysł w postaci zakupienia PS Vita aby móc grać na remone play. No i tutaj moje pytanie do osób które robią tak jak ja chce zacząć robić. Czy jest w ogóle sens aby inwestować w kieszonsolke? Mam laptopa i wiem że aplikacja również działa z win 11 lecz chyba wygodą przenośnej konsoli by mnie przekonywała. A może to jest kompletnie strata kasy i czasu? Na aukcjach ps Vita kosztuje średnio 600 złotych więc jakoś droga się nie wydaje. 


Dziękuję z góry za wszelkie opinie :)

  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711474982

    A Switch (ktorego masz w swoim spisie) w wersji przenosnej nie zda egzaminu ? PSVita to swietna konsolka, ale dzis juz ma charakter retro, to gratka glownie dla kolekcjonerow i w zadna nowosc na niej nie zagracie.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1711479082


    @AdamK

    Miałem taki pomysł na początku. Switch nie ma aplikacji od PS4. Pewnie jak bym przerobił konsole to by była możliwość, lecz wydaje mi sie, że hackowanie switcha jest dość trudne.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 135 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1711482195

    @Pogoda jakbyś miał PS5 to Playstation Portal by Cię poratował w tej sytuacji 😉

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1711485783

    @Pogoda na szczescie nie ma i oby nigdy takich nie bylo: niechaj Sony pozostanie Sony, a Nintendo Nintendo. Zreszta Switch jest technologicznie slabszym sprzetem od PS4, wiec byloby trudno;)

    Co do hackowania i pirackich aplikacji nawet sie nie bede wypowiadal...

    Najlepiej niech kazdy gra na innym sprzecie i potem ewentualnie sie zamienicie, podzielicie wnioskami, przezyciami, itp. To rowniez fajny sposob, moim skromnym zdaniem, na poglebienie zwiazku -- skoro sam do tego nawiazujesz. Ale i tak na wspolne granie najlepsze sa planszowki, ale to juz offtopic:)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1711490496

    Jest jeszcze coś takiego jak PlayStation TV, pozwala min. na streaming gier z PS4 na drugi telewizor, oczywiście jeśli jest możliwość posiadania TV w drugim pokoju :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 63 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1711527672

    Vita do Remote Play jest spoko, pod warunkiem, że nie przeszkadza Ci sterowanie. Kiedyś próbowałem i nie pamiętam tylko czy sterowanie jest takie samo do wszystkich gier, czy zmienia się pod grę. W każdym razie, w Vicie nie wciśniesz analogów i nie ma przycisków L/R 1/2 a tylko samo L i R.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1712657821

    Jeśli pS4, to możesz nabyć jakiś budżetowy tv full hd i powiesić go w sypialni. Ja kiedyś chyba w Selgrosie kupiłem małego grzmota 37" za chyba 600zł.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1712916555

    Albo zaproponuj dziewczynie / żonie oglądanie na lapie skoro też posiadacie :) 


    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry