Maks. Ceny

ocebe

Postów: 12 Początkujący
1552550602

Z tego co zauważyłem, i nawet pisałem już temat z zażaleniem ( można tam powiedzieć ;) ), mnóstwo gier wystawionych do sprzedaży jest w nierealnych cenach i chyba tylko na pokaz albo naprawdę dla prawdziwego laika co będzie potrafi zywac wuja google. Proponował bym ( wiem, że to będzie ciężkie do realizacji ) aby dany tytuł miał np. maksymalnym próg cenowy, za który można go sprzedać względem rynku. Na przykład jak RDR2 można nówkę kupić już za nawet 150zl to żeby była zablokowana możliwość wystawienia przez użytkownika tej gry za np. 350 w tej samej wersji. Już widziałem tu gry używane, której nówka kosztuje maks 50zl, a są wstawiane za 300. Może zatrudnić do tego osobnego człowiek lub jakiś algorytm ? Wiem, że pomysł strasznie wymagający lecz moim zdaniem ułatwi to kupno gier przyszłym użytkownikom a przede wszystkim nie odstraszy, gdy na głównej stronie zobaczą taka przebitkę, gdzie nawet Janusz z OLX sobie tyle nie życzy. Pozdrawiam, ocb. 

  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1552551299

    Dokładnie wiem o którym kretynie mówisz, @piecowy, no nie? Prawdziwy idiota i troll, no cóż mam nadzieje że tak szybko jak się pojawił na tej stronie tak i zniknie i wróci do zbierania buraków.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552551614

    @YROSHIKU typ ma wystawioną FIFE15 za 200 zł ale w steelbooku;) wyszła wgl FIFA15 w steelbooku?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552551931

    taa, myślałem, że tylko koleżka ze Sztabina będzie mnie bawił swoimi ofertami, ale zauważyłem, że Piecowy robi mu konkurencję :)

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


    co z tą czarną listą?:)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1552551942

    @YROSHIKU dokładnie byku, i podejrzewam że będzie lub już jest tutaj takich więcej. Opcja z maksymalną cena była by tutaj spoko, w dalszych czas jakby to wyszło mozna dodać filtrowanie względem ceny i juz człowiekowi łatwiej się żyje ;) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 110 Wygadany
    1552552592

    chociaż w opisie Piecowego można znaleźć coś takiego:

    Ceny gier w steelbookach są podane takie aby nikt nie kupował ponieważ zbieram a muszę coś dać aby móc dodać ogłoszenie. Jestem na GT ponad 80 pozytywów samych. Nie jestem Januszem biznesu a jedynie kolekcjonerem.

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552554021

    Niestety jest wolny rynek. Nie można stosować takich praktyk. I nie wolno żałować kogoś, kto się natnie na taką cenę

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552555114

    >Jestem na GT ponad 80 pozytywów samych

    Ale tu nie jest GT, a WG. Argument można schować do szafy.


    Jak tylko czarna lista zacznie działać to wiecie co robić.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552555385

    Wybaczcie mi , ale czegoś tu nie rozumiem. Wystawił gry w kosmicznych cenach , ale w opisie napisał , że jest „kolekcjonerem” i nie chce ich sprzedać.

    Moje pytanie brzmi - to po cholere wystawia? Chce się pochwalić? Tylko czym? Bo ja nie widzę żadnych „perełek” w tych jego śmiesznych grach.

    Chwalić to się można znajomym itp a nie na stronie z wymianą gier.

    A tak płakał na GT o januszach z kosmicznymi cenami. Poruszał to w każdym temacie nawet kompletnie nie związanym z grami.

    Nie rozumiem tego człowieka

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552556660

    @maciek4281

    Będzie czarna lista i będzie po problemie.

    @YROSHIKU

    Prawdziwy idiota i troll

    Nie ma sensu się wyzywać już na starcie serwisu. Szkoda się narażać moderatorom.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552558625

    @YROSHIKU Spokojnie, nie ma co się spinać. Od tego będzie Czarna Lista i kłopot z głowy.
    @ocebe Niestety, ale tego zrobić nie możemy. To, za ile ktoś wystawi daną grę zależy tylko i wyłącznie od niego, a że ktoś inny to kupi @mastahluc dobrze to ujął - tak działa wolny rynek i nic z tym nie zrobisz.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry