Maks. Ceny

ocebe

Postów: 12 Początkujący
1552550602

Z tego co zauważyłem, i nawet pisałem już temat z zażaleniem ( można tam powiedzieć ;) ), mnóstwo gier wystawionych do sprzedaży jest w nierealnych cenach i chyba tylko na pokaz albo naprawdę dla prawdziwego laika co będzie potrafi zywac wuja google. Proponował bym ( wiem, że to będzie ciężkie do realizacji ) aby dany tytuł miał np. maksymalnym próg cenowy, za który można go sprzedać względem rynku. Na przykład jak RDR2 można nówkę kupić już za nawet 150zl to żeby była zablokowana możliwość wystawienia przez użytkownika tej gry za np. 350 w tej samej wersji. Już widziałem tu gry używane, której nówka kosztuje maks 50zl, a są wstawiane za 300. Może zatrudnić do tego osobnego człowiek lub jakiś algorytm ? Wiem, że pomysł strasznie wymagający lecz moim zdaniem ułatwi to kupno gier przyszłym użytkownikom a przede wszystkim nie odstraszy, gdy na głównej stronie zobaczą taka przebitkę, gdzie nawet Janusz z OLX sobie tyle nie życzy. Pozdrawiam, ocb. 

  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552558795

    @YROSHIKU Spokojnie, nie ma co się spinać. Będzie Czarna Lista - będzie problem z głowy.
    @ocebe Tego zrobić nie możemy. @mastahluc dobrze to ujął. Tak działa wolny rynek i to indywidualna sprawa każdego, na ile wycenia swój tytuł. A to, że ktoś inny to kupi... To już inna kwestia.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1552601441

    nie rozumiem cały czas, co komu do tego, kto jak wycenia swoją własność, abstrahując od rzeczywistej wartości

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 200 Receiver of Wisdom
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552601982

    @danek360 Dokładnie. Według mnie to sprawa indywidualna (chyba, że faktycznie chodzi o "januszy"). A tak swoją drogą, to plusik za Stewiego :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552605232

    @danek360 mnie to nie przeszkadza tylko dziwi. Bo jak można wyjaśnić wystawianie czegokolwiek w kosmicznych cenach i pisanie , że się nie chce tego sprzedać , bo się jest kolekcjonerem? Potrafisz to wytłumaczyć? Bo ja nie potrafię

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1552609918

    @maciek4281 Trzeba spytać właściciela :) Może jak dodamy zakładkę "Moja kolekcja" to znikną te ogłoszenia "kolekcjonerskie"?

    @ocebe Z punktu widzenia wolnego rynku nie możemy nikomu zabronić wystawić drożej przedmiotu na sprzedaż. Jedynie w przypadku zaniżenia ceny danego przedmiotu możemy mieć podejrzenie próby oszustwa. Pomył nawet fajny z punktu widzenia graczy ale na ten moment całkowicie nie realny, zważywszy na ilość pracy, którą wkładamy w usprawnienie serwisu (i tak już sypiamy tylko po 2-3h :p). Wróćmy do tematu za kilka miesięcy :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552638269

    @andreo.spc chętnie bym go zapytał , ale dyskusja z nim przypomina trochę „kopanie się z koniem” więc to nie ma sensu , bo i tak będą to jakieś mętne tłumaczenia :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1552682844

    Najbardziej przeszkadza zaśmiecenie ogłoszeń i przewijanie jego kolekcji która mnie nie interesuje ;D

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1552696127

    @Erick0674 możesz przyznać, że firmowałeś ten poprzedzni nieudany projekt?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552726754

    @danek360 to była riposta w samo sedno :-)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 16 Początkujący
    1552728302
    trudny wieczór wczoraj był :)
    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry