Komentarze neutralne

cygan99

Postów: 45 Gaduła
1563446991

Czesc, czy jest plan wprowadzenie komentarzy neutralnych. Na 3 ostatnie transakcje, 2 z nich okazało się, że okładki gier są jedna w języku holenderskim, a druga w czesko-madziarskim. Oczywiscie gry maja j.polski, jak to bylo opisane, ale w informacjach dodatkowych brak bylo takiej informacji. Dodam tylko ze doplaciem przy wymianach do swoich gier, myslac ze okladki sa PL, bo wiadomo takie gry lepiej sprzedac. Wystawilem komentarz pozytywny, jednak zaczynał się zwrotem KOMENTARZ NEUTRALNY. Co sądzicie ?

  •  
    Postów: 67 Gaduła
    1564557996

    Akurat jeśli chodzi o język okładki jest to łatwiejsze pole do wypełnienia niż sam język gry, bo wystarczy zerknąć na pudełko, nie trzeba odpalać płyty jak się dawno nie grało.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564574584

    @hajpero wybór zawsze jest bez względu na wymogi czy restrykcje :)

    Dla mnie to żaden problem żeby dodać taką informację lub jeżeli ktoś zapyta to odpowiedzieć na takie lub jakieś inne pytania.

    Na tamtego posta odpowiedziałem w taki sposób , bo ton jego wypowiedzi był dziwny i w taki sam sposób chciałem sformułować odpowiedź - nie dotyczyła ona całego tematu , a jedynie tego jednego posta.

    Chciałem co prawda go edytować żeby ująć to jednak innymi słowami , ale niestety @mastahluc był tak szybki , że zdążył odpisać , co jak wytłumaczył powyżej admin uniemożliwiło już edycję.

    Jak już pisałem powyżej , mnie osobiście język okładki czy jakieś książeczki czy inne duperele kompletnie nie interesują i nawet nie miałem pojęcia , że to może być jakikolwiek problem , ale szanuję to , że dla kogoś innego jest to ważne i jeżeli tylko będzie takie pole to na pewno go wypełnię , bo to nic nie kosztuje , a zadowolenie klienta bezcenne :)

    Więc bez nerwów Panowie , bo ja absolutnie jestem za każdą zmianą , która zmieni coś na lepsze.

    Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564583365

    już dawno przestałem się ekscytować internetowymi dyskusjami, więc z mojej strony zero nerwów. Dzięki za koherentne wyjaśnienie.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry