Komentarze neutralne

cygan99

Postów: 45 Gaduła
1563446991

Czesc, czy jest plan wprowadzenie komentarzy neutralnych. Na 3 ostatnie transakcje, 2 z nich okazało się, że okładki gier są jedna w języku holenderskim, a druga w czesko-madziarskim. Oczywiscie gry maja j.polski, jak to bylo opisane, ale w informacjach dodatkowych brak bylo takiej informacji. Dodam tylko ze doplaciem przy wymianach do swoich gier, myslac ze okladki sa PL, bo wiadomo takie gry lepiej sprzedac. Wystawilem komentarz pozytywny, jednak zaczynał się zwrotem KOMENTARZ NEUTRALNY. Co sądzicie ?

  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563483571

    @hajpero piona kolego kolekcjonerze :)  a tak z ciekawości na jakie konsole zbierasz gry ile liczy twoja kolekcja ? :)

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563486150

    na co zbieram, to możesz zobaczyć w zakładce "o mnie" na profilu, a ile liczy kolekcja to nie wiem. Wiem natomiast, że mam wszystkie fizyczne wydania gier z Final Fantasy w tytule, poza Mystic Quest i FF Adventure. Niektóre, np FF IV, mam w 4 różnych kopiach, na 4 inne sprzęty. Ta kolekcja jest już warta kilka tysięcy złotych:).

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1563513080

    @qbavspo no nie, za okladke w j.niemieckim to juz wystawie negatywa ; )

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1563513172

    ale swoja drogą może warto dodać opcje przy dodawania ogloszenia


    - okladka w j.polskim

    - okladka w j.angielskim

    - inna


    Wtedy zmuszamy delikwenta do okreslenia. Jedna lista rozwijana wiecej chyba nikomu krzywdy nie zrobi.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1563517105

    Wprowadzenie komentarzy neutralnych prawdopodobnie wprowadziłoby tylko zamieszanie i więcej sporów. Zapewne służyłyby w większości sytuacji do niesłusznej oceny transakcji np. z powodu długiej wysyłki, która niekoniecznie była winą kontrahenta tylko poczty polskiej, różnego definiowania pojęcia typu "kila rysek" itd. Była już kiedyś o tym dyskusja.


    To może faktycznie dodamy opcję:

    "Język okładki: Polski / Angielski / Niemiecki / Inny" jako pole obowiązkowe? 

    A pole "Wersja językowa: Polska / Angielska / Niemiecka / Inna" rozwińmy o więcej opcji? (tylko tutaj nie chce przesadzać bo nie każdy pamięta czy gra miała polskie napisy czy dubbing itd.)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 45 Gaduła
    1563520691

    @andreo.spc wydaje mi sie pl,eng i inny wystarczy.

    a jak inny to pole tekstowe, jaki.

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 749 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563521669

    Optowałbym za trzema polami.


    Język okładki: polski, angielski, inny (wpisz swój)

    Język gry: polski, angielski, inny (wpisz swój)

    Napisy: polskie, angielskie, inne (wpisz swój)


    Czemu tak? Niejednokrotnie gry nie mają pełnej lokalizacji. Oczywiście przykładem pierwszym z brzegu są japońce, w których głosy są japonskie, a napisy angielskie. W innym przypadku gra może być z innej dystrybucji, mieć napisy jakieś i głosy japonskie. Przykładem może być Dragon Quest Heroes, które kupiłem w USA na dystrybucję w Meksyku i miałem pudełko hiszpańskie, napisy angielskie i grę po japońsku :P

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 140 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1563525038

    jestem ZA wprowadzeniem pomysłu @andreo.spc

    dwie opcje okładka/ język wystarczy 

    1 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563526011
    Również jestem ZA wprowadzeniem pola "Język okładki" jako obowiązkowego. Dodałbym też, że to powinno być pole wielokrotnego wyboru. Mam gry kupione w Kanadzie, które okładki mają zawsze w języku Angielskim i Francuskim. Chciałbym móc to zaznaczyć, przy ewentualnej sprzedaży. Gry kupione w Polsce czasem mają język okładki polski i angielski.

    Natomiast w dalszym ciągu nie rozgraniczałbym języku gry i języku napisów na dwa osobne pola. Jeśli gra ma polskie napisy, to znaczy, że ma polską wersję. Przykład który opisuje @konewko powinien być raczej opisany w opisie ogłoszenia.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563532191

    @hajpero no to ładnie perełki są w cenie :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry