Komentarze neutralne

cygan99

Postów: 45 Gaduła
1563446991

Czesc, czy jest plan wprowadzenie komentarzy neutralnych. Na 3 ostatnie transakcje, 2 z nich okazało się, że okładki gier są jedna w języku holenderskim, a druga w czesko-madziarskim. Oczywiscie gry maja j.polski, jak to bylo opisane, ale w informacjach dodatkowych brak bylo takiej informacji. Dodam tylko ze doplaciem przy wymianach do swoich gier, myslac ze okladki sa PL, bo wiadomo takie gry lepiej sprzedac. Wystawilem komentarz pozytywny, jednak zaczynał się zwrotem KOMENTARZ NEUTRALNY. Co sądzicie ?

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1563911885

    @Sowix powiem szczerze , że ja również nie zwracałem uwagi na „język okładki” dopóki nie przeczytałem tego tematu i nawet do głowy by mi nie przyszło , że ktoś na to zwraca uwagę ;)

    @Dymol1312  jeżeli płyta była porysowana a miała być jak nowa to trzeba było napisać do chłopaka i wyjaśnić sprawę i może byłaby rekompensata , bo ewidentnie należał się negatyw za coś takiego.

    Mogło to być z niewiedzy i dlatego bym do niego napisał , a równie dobrze mogło to być zrobione z premedytacją czyli po prostu w pewnym sensie oszukał

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563956146

    @maciek4281
    (odnoszę się tylko do języka okładki)
    To walor estetyczny, dla niektórych całkowicie nieistotny. Wyobraź sobie, że wchodzisz do pokoju z brązowymi ścianami. Jeden wchodząc powie, że świetnie to wygląda, a drugi, że paskudnie. Wszystko jak zwykle rozbija się o pieniądze. Gdybyś mógł zmienić ten kolor ścian natychmiast i bez kosztów, machnąłbyś ręką i po prostu to zrobił. Język gry, w większości przypadków można zmienić w opcjach i każdy jest zadowolony, ale języka okładki już nie zmienisz :-) Może i porównanie z dupy, ale myślę, że nieźle oddaje niezadowolenie z małego szczegółu.

    Jako growy pedant nie jest mi to obojętne. Wiem też, że nie jestem jedynym :-)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1563986541

    @hajpero  ale ja nie mam nic przeciwko temu :) Po prostu tak jak napisałem , nigdy nie przyszło mi do głowy , że ktoś na to zwraca uwagę. Jak w starym powiedzeniu „ jeden lubi rybki , a drugi pipki” i nie ma w tym nic złego

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 12 Początkujący
    1564475390

    @hajpero Dokładnie jak piszesz. Język okładki/instukcji w pudełku powinien być obowiązkowy. Powinny być wszystkie szczegóły produktu, bez względu na to czy sprzedającemu się to podoba czy nie... 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564519587

    @jtm1986 a ja nie będę tego pisał bez względu na to czy kupującemu się to podoba czy nie....

    Chcesz wiedzieć dokładnie to zapytaj o interesujące Cię szczegóły , a nie żądaj miliona pierdół w ogłoszeniu o gre.

    Może jeszcze skan dowodu będziesz wymagał? A może numer buta Cię też interesuje?

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564520096

    @maciek4281

    Ale bez złośliwości.

    Ja jestem zwolennikiem jak najdokładniejszego opisu - można zobaczyć po moich ogłoszeniach. Tym bardziej, że proponowane zmiany to raptem jeden czy dwa pola wyboru więcej. Dla mnie osobiście im mniej  dopytywania się tym lepiej.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564520765

    @mastahluc to nie była żadna złośliwość. Tylko zaskoczyła mnie forma tej wypowiedzi.

    Mnie to naprawdę nie przeszkadza i szanuję to , że na przykład @hajpero czyli ktoś kto zbiera/kolekcjonuje gry (przynajmniej tak wywnioskowałem po wypowiedziach ) czy też inny użytkownik ma swoje wymagania i chciałby dodatkowe informacje. Ale nie dajmy się zwariować , bo za chwilę ktoś zarząda żebyś mu fabułę  gry napisał w ogłoszeniu

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564520983

    @maciek4281

    Wszystko z umiarem. Jednak to, co ma wpływ na bezproblemowy przebieg transakcji powinno być opisane jak najlepiej. Musimy szanować swój czas bo jednak doba z gumy nie jest i moim zdaniem nie warto go tracić na zbędne dopytywanie się o szczegóły, które można zawrzeć raz dla wszystkich. Nie szukajmy "atencji" jak wszelkie "priv" z FB :-)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564521516

    @mastahluc wiem o co Ci chodzi , ale nadmiar informacji nie zawsze jest dobry :)

    Btw. W Twoim opisie też są spore braki , bo nie ma na przykład opisu kto podkłada dubbing w grze , a ja nie będę zgadywał. To oczywiście żart , ale pokazuje do jakiej paranoi może to doprowadzić :)

    Kurcze kto wymyślił taki krótki czas edycji posta?? Nie zdążyłem dopisać tego w poprzednim poście , a tamtego pierwszego chciałem edytować zaraz po napisaniu i już nie mogłem. Albo ktoś przesadził z tak krótkim czasem edycji , albo ja już jestem taki stary , że nie nadążam


    //andreo.spc: Edycja postu możliwa jest przez 30 minut lub do czasu pojawienia się kolejnej odpowiedzi

    0 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564557819

    @maciek4281
    Jeśli admini za naszą namową zrobią to pole i będzie ono obowiązkowe, nie będziesz miał wyboru. Chodzi właściwie o jedno pole "język okładki". Nie musisz od razu popadać w skrajności. Dla ciebie jako wymieniającego to będą aż dwa kliknięcia.

    Wytłumacz mi proszę, o ile to nie problem, jak dwa kliknięcia w polu "język okładki" miałyby doprowadzić do nadmiaru informacji, lub do tego, że miałbyś zwariować. Może ja głupi jestem, ale tego pojąć nie potrafię.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry