Ceny wysyłek pocztą polską i innych firm - poradnik pakowania

TacioTomcio

Postów: 6 Nowicjusz
1573718723

Hej, w poradniku jak pakować grę jest informacja o cenie za rekomendowany:  list polecony - "nie więcej niż 10zł", myślę, że to już nieaktualne niestety, bo zgodnie z cennikiem poczty, gry nie są już klasyfikowane jako list polecony (chodzi o grubość która przekracza w folli bąbelkowej 2cm) i naliczana jest opłata jak za duży gabaryt coś koło 15 zł. Proponowałbym poprawić poradnik a w przypadku cen za wysyłkę, może użytkownicy chcą sie podzielić jakimiś uwagami lub co lepiej,  sposobami na najtańszą wysyłkę?


Ja korzystam z usługi firmy trzeciej gdzie koszt wysyłki gry (kurier 48, nadanie w placówce Poczty Polskiej) jest na poziomie 12,50zł, ewnetualnie Paczkomat 11,50.

(nie chcę podawać nazwy bo nie wiem czy mogę żeby nie być posądzony o krypto reklamę)

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1574950672

    @Sowix a co tu ma nie działać? Nikt na poczcie łaski nie robi , bo wymiar jest ok. Wkładasz dłuższą krawędzią do siebie. Tylko jak zapakujesz w jakąś większą kopertę to po zaadresowaniu owiń taśmą bezbarwną bo wymiar koperty też musi być odpowiedni a tak to po prostu taśmą ściągasz do wymiaru pudełek z grami i jest ok

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1575197341

    Ja wysyłam kopertą 14d i nie ma problemu - polecony koszt 8,70.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry