Zapisane dane gry z płyty a z plusa

marcints

Postów: 16 Początkujący
1725891519

Witam. Witam mam pytanie ,bo ogrywałem kiedys wiedzmina 3 z płyty , a teraz jest w plusie i postanowilem go pobrac ,ale nie widzi zapisu z gry z płyty ,tylko w systemie tworzy nowy . Taka sama akcja jest ze spidermanem miles morales . Da sie w ogole zsynchronizowac te zapisy? 

  •  
    Postów: 150 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725894393
    Z tego, co można wyczytać na reddicie, to tak, ale gry powinny być w tej samej wersji, np. podstawowa vs GOTY nie zadziała. Wspomina się również o tym samym regionie gry.

    Możesz zweryfikować kompatybilność po kodzie gry, przykładowo: CUSA-05725 dla Wieśka. Jeśli na pudełku/płycie jest ten nr, co w PS+ to powinno działać.
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725897314

    Przy każdej grze zainstalowanej na konsoli jest opcja wybrania zapisów CHMURA / KONSOLA.

    Jeśli nie masz na konsoli to spróbuj znaleźć w chmurze (jeśli miałeś w trakcie grania w W3 aktywnego plusa to save'y były też zapisywane w chmurze).



    1 Fajne!
  •  
    Postów: 42 Gaduła
    1725898916

    @kenny2612 Ale w takim razie powinno też się na konsoli zapisać, bo to pewnie inną wersja była, może GOTY

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 381 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1725960976

    @maka właśnie mnie olśniło że przecież kolega mógł ogrywać z płyty wersję PS4 a teraz ma PS5 :) 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Activision, co wy zrobiliście z CoD’em?! Call of Duty: Modern Warfare III - recenzja kampanii (XSX)
26 sierpnia 2024

Trzecia część rzuca nas w wir zmagań z kontrowersyjną postacią, niejakim Vladimirem Makarovem. Rozpoczyna się polowanie na szaleńca planującego rozpocząć trzecią Wojnę Światową.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry