Xbox Series X znamy wygląd / co sądzicie?

Damian.zg89

Postów: 34 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1576273781

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1576500846

    Na chwilę obecną wogole nie widze sensu zakupu nasteonego Xboxa, lepiej juz zmienic karte graficzna w PC.

    Pisze to posiadacz xb360 i XOX.


    A jeśli chodzi o wygląd, to mi odpowiada, libie symetrie, praktyczność i prostotę nad wyglad ala star trek, dyskoteka ledow i glosna praca urządzenia.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1576976124

    @Didymos A ja widzę sens zakupu nowego Xboxa. Odpal mi na PC wszystkie gry z poprzednich Xboxów (jak ma to robić Xbox SX). Poza tym każdy X miał swoje gry na wyłączność, których na PC nie było (przykładowo Xbox Classic miał Crimson Sea i Conkera, X360 miał Gears of War 2 i 3 i Forza Motorsport2, 3 i 4, Bullet Witch i Fable II, Xbox One miał co prawda tylko Rare Replay, ale zawsze). To jest jeden z najważniejszych powodów do zakupu nowego klocka. Pokaż mi Windowsa, który bez problemu odpali gry z okresu 2001 do 2019 (bez zgodności i emulacji i proszenia się o sterowniki).

    Drugim powodem jest konsolowość: wkładam płytę i wsio. Co prawda muszę czekać na pobranie aktualizacji czy instalację gry, ale nie muszę martwić się o wymagania sprzętowe. Jedyny wymóg to posiadanie sprawnego pada i prądu. Reszta mnie nie obchodzi.
    Trzecim powodem jest wygoda. Przy PC nie rozwalisz się z padem na kanapie/fotelu, najpierw trzeba to poustawiać, a nie każda gra z PC działa z padem. Xbox z tym nie ma problemów.


    I właśnie dla trzech powyższych powodów, Xbox będzie dla mnie lepszym wyborem niż rozbudowa PC.

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry