Xbox Series X znamy wygląd / co sądzicie?

Damian.zg89

Postów: 34 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

1576273781

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 34 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1576274257
    Osobiście taki minimalizm jest w moim guście a wygląd sprzętu to również istotna cecha brana przeze mnie pod uwagę przy zakupie.
    Odpycha mnie ich polityka oraz kurs, jaki obrali już przy tej generacji, więc raczej ja w iksy już się nie pcham, lecz ładne to muszę przyznać.

    A wam taki styl podoba się czy raczej nie?
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1576277910

    W życiu bym się nie spodziewał, że zobaczę kiedyś pionową konsolę. Dość ciekawe podejście przy projektowaniu i dość spore rozmiary, ale przynajmniej nie będzie problemu z chłodzeniem. :)

    Osobiście konsola mi się bardzo podoba, lubię taki minimalizm. Xbox SX kojarzy mi się z bezkompromisowością i z byciem pewnym siebie.

    Jeszcze niech wróci sytuacja z siódmej generacji, gdzie wydawali solidne tytuły na wyłączność co roku i jako wielki fan zielonych, będę spełniony. :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1576317417
    Chyba ostatnia rzecz przy zakupie której zwracałbym uwagę na wygląd... naprawdę bardziej mnie interesuje jak wygląda burak czy skarpetki, które kupuje.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1576323089
    Tak naprawdę kwestia gustu. Przy zakupie bardziej by mnie interesowały parametry konsoli i gry dostępne, wygląd dodatek nic więcej. A jeśli miałabym wybierać który z wyglądu mi się podoba to Xbox bardziej mi się podoba niż ps5.
    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1576328876

    @Lewels95 ciekawe, bo wyglądu ps5 nie znamy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 62 Seeker of Knowledge
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1576331588

    @konewko pewnie mu chodziło o wygląd devkita PS5

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1576333913

    Czyli porównujemy devkit PS5 do tego jak wyglądać ma nowy Xbox. Jeszcze lepiej...


    Ode mnie tyle, że wygląda jak głośnik i nie zainteresuję nim wcale póki nie będzie miał exów tylko na konsolę.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 44 4ever Alone Immortal
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1576340850

    Dla mnie wygląd spoko. Chociaż nie wejdzie mi w szczelinę gdzie obecnie stoi PS4 :)

    Zapowiada się bardzo ciekawa generacja. Jeśli Microsoft zrealizuje obietnicę "nowy tytuł od wewnętrznego studia co kwartał" i nie będą to jakieś popierdółki, to trzeba będzie zaopatrzyć się w obie konsole. PC służy mi do innych celów niż gry.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1576484811

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1576486567

    @konewko i nie będzie miał... tzn pewnie czasowe, a i tak wszystko ograsz na pc. Jakby się teraz M$ rakiem wycofał z tego, że ich exy mają być w Game Passie to byłby dick move jak ten z próbą wprowadzenia DRMu na początku tej generacji.

    @Dionysos spodziewaj się, że raz na rok, może dwa razy, dostaniesz porządny tytuł AAA, a reszta to będą jakieś popierdóły online typu Sea of Thieves albo coś czemu bliżej do indyka. 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry