Xbox Game Pass PC - problem z Gears 5

Kubannn5888

Postów: 39 Początkujący
1580548343

Siemka, naszła mnie ochota by pograć w Gearsy a, że nie posiadam Xboxa to postanowiłem skorzystać z promocji na Passa za 4zł. Po zakupie, zadowolony wręcz szczęśliwy,postanowiłem , że pobiorę sobie Gearsiki 5... no ale jest taki problem, że tego nie mogę tego zrobić. Opcja zainstaluj jest cała szara. Gears of War 4, Forza i inne gry mogę normalnie pobierać, tylko tej się nie da.
Po chwili patrzę na sam dół i widzę wymagania... Wymagania spełniam wszystkie oprócz OS... jest X na czerwono. Mam Win 10 a tutaj wyskakuje problem... Da się to obejść, bez aktualizacji systemu? Ew, jak mam zaktualizować go. W kompach nie "siedzę" od dawna( konsolowiec :)

  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1580549265
    1 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1580669604

    @magnetic wiem, że jest update ale czy można bez niego zaradzić? tak jak pisałem nie siedzę w kompach od paru lat.... a w tym czasie dużo się zmieniło. No ale jak trzeba pobierać update to to zrobię . dzięki

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1580669922

    Trzeba. Ta aplikacja Xboxa z grami na PC jest na tyle upośledzona, niestety.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1580682021

    @konewko pobieram wszytko, robię jak należy, komputer się restartuje przetwarzanie aktualizacji i przy 91% stoi... i tak od paru godzin... właśnie sobie przypomniałem dlaczego odszedłem od komputerów...

    1 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1580720705

    @Kubannn5888 dlatego Windows 7 na zawsze w naszych sercach ;(

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1580739249

    @konewko żeby nie zakładać kolnego tematu , dysk ssd do kompa jaki polecisz max- 220zł , taki zmalałem
     GOODRAM 256GB 2,5" SATA SSD IRDM PRO GEN. 2. Pod system

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1580753656

    @Kubannn5888 Dopłać trochę i bierz samsunga: https://www.ceneo.pl/59463688#tab=click

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1580760919

    @konewko a ten goodram zły? Nie chce za bardzo dokładać do starego kompa bo głównie to służy do pracy.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1580811243

    Nie wiem jak edytować posty...

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry