Save'y z PS4 na PS5

kenny2612

Postów: 361 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1610696968

Cześć, jak to w końcu jest? 
Czy sejwy z profilu na ps4 przejdą też na  ps5? 
Za 2 tygodnie czeka mnie przeprowadzka na nową konsole a mam zaczęte valhalle i kilka innych gier.

Czy będę musiał zaczynać od nowa czy (OBY) będę mógł kontynuować od starego zapisu? 

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1610697619

    Z save'ami sprawa wygląda następująco:

    - przenosząc save z PS4 na PS5 (chmurą lub pendrivem) będzie on kompatybilny z wersją gry na PS4, nie PS5 (zadziała wsteczna kompatybilność),

    - żeby save z PS4 działał w wersji gry dla PS5 trzeba to przesłać za pomocą usług online danego twórcy gry (np. dla gier Ubi trzeba skorzystać z wysłania przez Ubisoft Connect, w Spider-Manie również z poziomu gry eksportuje się save),

    - save'y z PS4 importowane na PS5 nie działają z grami dedykowanymi dla PS5 (patrz powyżej).

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 361 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1610700190

    Dzięki wielkie! :) 
    Fajnie że jest taka opcja bo przy 30h w Valhalli zatrzymałem się i nie gram bo boję się że dodatkowy czas przepadnie przy PS5 ale jeśli możliwość jest to świetnie! 


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1610703148

    Kolega wyżej nie wiem ale ja mam ps5 od miesiąca i najłatwiejszym sposobem jest nie odłączać ps4 ps5 podłączyć pod tom samą sieć WiFi i konsoli się zapyta czy chcesz przenieść profil z ps 4 na 5 można nawet gry przeżucic po przesłaniu wszystko normalnie śmiga nic nie trzeba kombinować 

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry