Reklama Konsola Sony PlayStation 5 (PS5) z napędem + Call of Duty Modern Warfare III 2 299 zł

Regulamin Forum Graczy

Temat zamknięty

andreo.spc Admin

Postów: 372 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1552251469
Forum jest miejscem, gdzie spotyka się cała społeczność WymieńGry.pl. Tutaj dyskutujemy, dzielimy się swoimi doświadczeniami i doradzamy sobie nawzajem. W trosce o to, aby wszyscy Użytkownicy czuli się tu zarówno dobrze, jak i bezpiecznie, prosimy o wnikliwe zaznajomienie się z poniższymi zasadami Regulaminu Forum Graczy.

Regulamin Forum Graczy

§ 1. WSTĘP

1. Forum Graczy (dalej “Forum”) jest integralną częścią Serwisu Internetowego WymieńGry.pl (dalej "Serwis"). Rejestrując się w witrynie https://wymiengry.pl akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia Regulaminu Forum Graczy stanowiące konkretyzację Regulaminu Serwisu Internetowego WymieńGry.pl.
2. Regulamin Forum określa zasady funkcjonowania Forum oraz prawa i obowiązki Użytkowników. W zakresie nieuregulowanym w niniejszym Regulaminie, odpowiednie zastosowanie mają postanowienia Regulaminu Serwisu.
3. Administracja Forum (dalej "Administrator") ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, bez konieczności uprzedniego informowania Użytkowników o nadchodzących zmianach. Dalsze korzystanie z Forum po zmianach Regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami.
4. Możliwość zamieszczania postów na Forum przysługuje Użytkownikom Serwisu, którzy podczas procesu rejestracji założyli Konto Gracza lub Konto Sklep, jednakże Administrator może uzależnić korzystanie z niektórych funkcji Forum od posiadania rangi “VIP” lub "ELITE VIP". Możliwość korzystania z zamkniętego działu “Strefa VIP” zarezerwowana jest dla posiadaczy rangi “VIP” lub “ELITE VIP". Możliwość przeglądania zawartości Forum przysługuje wszystkim Użytkownikom Internetu, za wyjątkiem kategorii przeznaczonych dla Użytkowników Serwisu z rangą “VIP” lub “ELITE VIP”.
5. Administratorem Forum jest EmemStudio Sp. z o.o. ul. Stanisława Smolki 8/2 30-513 Kraków NIP: 6793115220 REGON: 362313655 KRS: 0000572589, adres do korespondencji: kontakt@wymiengry.pl.
6. Posiadanie rangi “VIP” lub “ELITE VIP"  nie zwalnia w żaden sposób z przestrzegania Regulaminu Forum. 
7. Administrator nie odpowiada za treści wstawianie przez Użytkowników.
8. Niniejszy Regulamin obowiązuje od daty ostatniej aktualizacji, tj. od dnia 05.04.2020 r.

§ 2. ZASADY KORZYSTANIA Z FORUM

1. Użytkownik udzielający się na Forum zobowiązany jest do przestrzegania i stosowania się do zasad netykiety oraz do poniższych zasad ogólnych:
        a) zakaz publikacji swoich lub innych Użytkowników danych osobowych bądź kontaktowych i/lub poufnych informacji;
        b) zakaz publikacji nielegalnego oprogramowania komputerowego i innej własności intelektualnej pochodzącej z nieoryginalnych źródeł;
        c) zakaz publikacji postów naruszających polskie prawo, ułatwiających jego łamanie lub zachęcających do takiego działania;
        d) zakaz reklamowania innych, konkurencyjnych stron, w szczególności stron świadczących podobne usługi;
        e) zakaz umieszczania linków referencyjnych służących do zarabiania, za wyjątkiem Administratora Forum;
        f) zakaz nawoływania do łamania Regulaminu Serwisu i/lub Regulaminu Forum oraz zasad panujących na Forum;
        g) zakaz używania wulgaryzmów oraz obrażania, poniżania i nagabywania w jakiejkolwiek formie innych Użytkowników;
        h) zakaz tzw. trollowania czyli prowokowania innych Użytkowników w celu świadomego wywołania kłótni;
        i) zakaz tzw. spamowania i floodowania czyli publikacji nadmiernej ilości powtarzających się treści, tekstów lub obrazów, w tym wysyłania niechcianych i niebezpiecznych linków do stron na Forum oraz w wiadomości prywatnej do innych Użytkowników;
        j) zakaz publikacji obrazów, tekstów i filmów o treści pornograficznej lub wulgarnej, ani podawania linków do takich materiałów;
        k) zakaz dodawania kilku wiadomości pod rząd - nakaz edycji postów;
        l) zakaz dodawania kolejnego posta pod swoim postem w odstępie krótszym niż 5 godzin; wyjątek stanowi kategoria “Centrum pomocy” gdzie odświeżać wątek można co 2 godziny;
        m) zakaz odświeżenia starych wątków za wyjątkiem wątków z nierozwiązanym problemem lub wniesienia nowej wartościowej wypowiedzi do dyskusji;
        n) zakaz ciągłego pisania wiadomości wielkimi literami, pisania naprzemiennie wielkich i małych liter oraz nadużywania znaków interpunkcyjnych lub emotikonów;
        o) nakaz trzymania się tematu dyskusji, odpowiadania zgodnie z tezą lub pytaniem postawionym w tytule wątku;
        p) nakaz dbania o poprawność językową, również w postaci skrótów i ilustracji.
2. Użytkownik ma możliwość:
        a) publikacji postów na Forum, w tym: zakładania wątków w wybranych i dostępnych kategoriach oraz dodawania odpowiedzi do niezamkniętych wątków;
        b) edycji własnych wątków oraz własnych odpowiedzi przez 30 minut od momentu publikacji lub do czasu pojawienia się kolejnej odpowiedzi innego Użytkownika;
        d) oznaczania innych Użytkowników poprzez przycisk "Odpowiedz" pod postem danego Użytkownika lub przez użycie znaku "@" i wpisaniu nazwy Użytkownika;
        e) przyznawania łapek w górę postom innych Użytkowników (raz przyzna łapka nie może zostać cofnięta).
3. Przed zadaniem pytania Użytkownik Serwisu zobowiązany jest do zapoznania się z wykazem najczęściej zadawanych pytań w “Centrum Pomocy”.
4. Przed założeniem nowego wątku, Użytkownik zobowiązany jest do korzystania z funkcji “Szukaj” na Forum w celu upewnienia się czy dany temat/problem nie został już wcześniej poruszony i/lub do przestrzegania poniższych wytycznych:
        a) nakaz tworzenia wątków w odpowiednich kategoriach tematycznych;
        b) nakaz zapoznania się ze standardami danej kategorii Forum i przestrzegania zawartych tam zasad szczegółowych;
        c) nakaz formułowania tytułów i treści wątków w sposób zrozumiały dla ogółu Użytkowników oraz odpowiadający zamierzonej treści wątku;
        d) nakaz umieszczania wątków niepasujących tematyką do żadnej kategorii dostępnej na Forum w kategorii “Offtopic” 

§ 3. UPRAWNIENIA I KARY  

1. Administratorzy oznaczeni w Serwisie rangą “Admin”, Wsparcie oznaczeni w Serwisie rangą "Support" oraz Moderatorzy oznaczeni w Serwisie rangą “Moderator” (dalej łącznie "Zarządcą Forum") sprawują władzę na Forum i należy się stosować bezwarunkowo do ich poleceń. 
2. Zarządca Forum może bez ostrzeżenia i bez tłumaczenia się edytować lub usuwać wypowiedzi dowolnego Użytkownika oraz zamykać, otwierać, bądź przenosić całe wątki do wybranych kategorii.
3. Zarządca Forum za podaniem przyczyny może zablokować dostęp do Forum na określoną ilość dni wybranemu Użytkownikowi niestosującemu się do zasad Regulaminu Forum i/lub Regulaminu Serwisu, a także tym których zachowanie zostanie uznane za mające negatywny wpływ na funkcjonowanie Forum. 
4. Przyznanie blokady wypowiedzi (brak możliwości zakładania wątków oraz zamieszczania odpowiedzi) leży w gestii Zarządcy Forum, co oznacza iż nie ma znaczenia czy do złamania doszło kilka razy czy tylko jeden raz. 
5. Sankcje przewidziane za złamanie Regulaminu Forum:
        a) pierwsze przewinienie: blokada wypowiedzi do 7 dni;
        b) drugie i kolejne przewinienie: blokada wypowiedzi do 14 dni;
        c) notoryczne przewinienia: blokada wypowiedzi do 100 dni;
        d) naganne przewinienia: całkowita blokada wypowiedzi.
6. Administrator może zastosować inne sankcje przewidziane w Regulaminie Serwisu, według swojego uznania i bez konieczności uzasadniania jej rodzaju ani wymiaru.
7. Raz nadane blokady wypowiedzi Użytkowników łamiących zasady Regulaminu Forum i/lub zasady Regulaminu Serwisu nie będą usuwane. W przypadku podważania decyzji Zarządcy Forum, który nałożył blokadę, należy zwrócić się bezpośrednio do niego poprzez wiadomość prywatną podając właściwe uzasadnienie sprawy. 
8. Blokada wypowiedzi na Forum nie oznacza uniemożliwienia Użytkownikowi wyświetlania zawartości Forum oraz dostępu do korzystania z innych części Serwisu.
9. W uzasadnionych przypadkach zastrzeżenia do pracy Zarządcy Forum, a w szczególności do nadużywania uprawnień proszę zgłaszać na adres kontakt@wymiengry.pl z dokładnym opisem sprawy. 

§ 4. SYSTEM STOPNI NA FORUM  

1. Użytkownicy Forum w zależności od ilości dodanych postów zostają odznaczeni odpowiednim stopniem. Oznaczenie to ma na celu wyróżnienie Użytkowników aktywnie udzielających się na Forum. 
2. Zasady przyznawania stopni:
        a) Nowicjusz 0-10 postów,
        b) Początkujący 11-40 postów,
        c) Gaduła| 41-90 postów,
        d) Wygadany 91-150 postów,
        e) Bywalec 151-250 postów,
        f) Zadomowiony 221-300 postów,
        g) Maniak 301-400 postów,
        h) Wyjadacz 401-550 postów,
        i) Major 551-750 postów,
        j) Pułkownik 751-900 postów,
        k) Generał 901-1200 postów,
        l) Weteran 1201-1550 postów,
        m) Expert 1551-1950 postów,
        n) Legenda 1951+ postów.
3. Administrator może zmienić dowolnemu Użytkownikowi stopień według swojego uznania i bez konieczności uzasadniania swojej decyzji. 
4. Użytkownicy z rangą “VIP” oraz “ELITE VIP” mogą zmienić swój stopień na dowolny, przez siebie wskazany. Chęć zmiany proszę zgłaszać w specjalnym wątku w dziale “Strefa VIP”. Indywidualny nadany stopień musi być zgodny z Regulaminem Serwisu, Regulaminem Forum oraz z zasadami wskazanymi w wątku, w którym należy zgłaszać stopnie. Zmiany stopnia można dokonać maksymalnie 1 raz w ciągu 30 dni.
    Brak odpowiedzi
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Pandemic Train (2023) – recenzja gry
2 grudnia 2023

Ostatnia produkcja w tych klimatach, która pochłonęła mnie na wiele godzin to They Are Billions, więc chyba poczułam potrzebę odkrycia kolejnej perełki. Jednak czy to się udało?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry