PS5 uszkodzona płyta główna sprzedaż

kenny2612

Postów: 368 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1678469569

Cześć, wczoraj padła mi podczas grania konsola i już nie wstała. 


Dziś na serwisie diagnoza przepalona płyta główna.

koszt wymiany z racji ze Sony nie sprzedaje poszczególnych części 1500-1800 zl. 


wobec braku gwarancji ze konsola jeszcze posluzy kupiłem dziś nowa ze sklepu.


koszt samego zasilacza to Ok 800 zł, dysk i napęd sprawne. Jak myślicie ile wołać za taka uszkodzona konsole i gdzie sprzedać ?



  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680014115

    @Masteron No jasne, jestem ciekaw jak to rozgryza :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 138 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1680106357

    @kenny2612 możesz napisać, jak sprawuje się nowy model konsoli? Masz pewnie rewizję z 2022. Słychać chociażby cewki? Jak wentylator pracuje? No i czy mocno słychać napęd. Co tam Ci się rzuciło 😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680108870

    @Ratnay  teraz iteracja C czyli z 2023 rzut. konsola jest dużo mniej hałaśliwa, napęd tez mniej hałasuje :) poza tym bez zmian :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680755596

    Wczoraj znajomy odebrał konsole.

    A wiec pod sumując, serwis wiedząc że użytkownik konsoli tam był ale nie ruszył plomby, przyjął reklamacje, poniżej podrzucę raport.(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680764491

    @Masteron czyli naprawa w kwocie 800 zł (wymiana zasilacza)? 

    a nie było to na gwarancji? 


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680770933

    @kenny2612 Na to wychodzi że tak, nie wiem tylko skąd ten ten cytat koszt naprawy skoro konsola nadal jest na gwarancji, dodana została nowa plomba PRAM, tylko nie wiem dlaczego jest napisane koszt naprawy 800 jak on nic za to nie zapłacił. Może musieli dać taką informacje w raporcie.

    Dodam jeszcze że wysłał razem z konsolą Dualsense i stwierdzili że jest problem z lewym analogiem i zostało to naprawione, mimo że nie było to zgłoszone, za to duży plus dla serwisu.

    1 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1680776120

    @Masteron  

    Kiedy konsola była kupiona? Mi wygląda na naprawę z tytułu rękojmi (gwarancja roczna się skończyła) i sklep musiał za to zapłacić. Stąd kwoty na tych raportach.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680776840

    @mastahluc sorry mój błąd zamiast napisać rękojmia to napisałem gwarancja. Konsola była zakupiona 22.11.2021

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680777128

    @mastahluc tak, to wyglada na wycenę dla sklepu.


    @Masteron co do dodatkowej naprawy dualsense to bardzo ładnie z ich strony :) 


    często spotyka się z odmową przy padach z racji że jest to ,,akcesorium nie objęte gwarancją".


    Ja teraz przy 5 letniej gwarancji objąłem sobie także pada więc jeśli coś padnie to pada też mogę wysłać.


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1680777607

    @kenny2612  @mastahluc Widzę że teraz zabezpieczyłeś się konkretnie 😂. Dobra panowie miło było podzielić się zwami tą informacją, myślę że komuś, kiedyś tam, za jakiś czas, może takie info się przydać. Pozdrawiam i Miłego dnia. ✋🏻

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry