PS5 uszkodzona płyta główna sprzedaż

kenny2612

Postów: 368 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1678469569

Cześć, wczoraj padła mi podczas grania konsola i już nie wstała. 


Dziś na serwisie diagnoza przepalona płyta główna.

koszt wymiany z racji ze Sony nie sprzedaje poszczególnych części 1500-1800 zl. 


wobec braku gwarancji ze konsola jeszcze posluzy kupiłem dziś nowa ze sklepu.


koszt samego zasilacza to Ok 800 zł, dysk i napęd sprawne. Jak myślicie ile wołać za taka uszkodzona konsole i gdzie sprzedać ?



  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1678743798

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)ja swojego zawodnika od zawsze trzymam w poziomie bo w pionie wygląda źle i myślałem że mi będzie smyrac telewizor 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1678745077

    @Erick0674 To też jest jak najbardziej dobry powód 😁

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1678777493

    @Asamer ja tą poprzednią miałem w pionie ponad 2 lata, ponad 2200h na liczniku i nic się nie stało :) 


    Nowy nabytek też w pionie bo tak pasuje mi do wnętrza, nie mam opcji nawet położyć a i wygląda dla mnie strasznie - kwestia gustu ;)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1678781756

    Słuchajcie, mam pytanie ale dajcie mi chwilę muszę coś wam napisać, 4 dni temu dla znajomego podczas grania na ps5 strzeliła konsola, i niestety trup zero reakcji, postanowił rozkręcić konsole i ruszył dwie śrubki, jedną od napędu drugą w okolicach wentylatora i w dodatku je pomylił przy wkręcaniu 😒ale plomby nie ruszył, bo ockną się że konsola może być jeszcze na gwarancji i się nie mylił, wczoraj zawiózł konsole do sklepu aby złożyć rękojmie, sklep przyjął zgłoszenie, polecił jemu chyba 2 warianty, zwrot pieniędzy, nowa konsole, wybrał nowa konsole, ale pod warunkiem jak tamtej nie naprawią, konsola zostawia wysłana na gwarancje aby sprawdzić.

    I mam pytanie, czy przez to że ruszył dwie śrubki i jeszcze je pomylił 😒 serwis może nie uznać w swoim odczuciu gwarancji bo były łapy tam sadzone. Z góry dzięki za odpowieć.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1678786331

    @Masteron myślę że nie, plomba cała, zawsze można przypalić głupa że czyścił konsole z kurzu :) 


    jednak to zależy od widzimisię serwisanta według mojej opinii :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1678789193

    @kenny2612 No tak, tutaj masz racje, teraz zależy od humoru serwisanta, jeżeli będzie miał zły dzień, to może być pozamiatane. 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 368 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1678789702

    @Masteron daj znać jak będzie decyzja :)  jestem ciekaw


    nie sądziłem że aż tyle tych przypadków zepsutych konsol jest....

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1678790905

    @kenny2612 ok napewno podzielę się tą informacją.

    Spróbuje popytać jeszcze na innych forach. Może czegoś nowego się dowiem.  

    Widocznie Ps5 przerosło Sony;) robili na ilość a nie na jakość:), ale nawet, na ilość im nie pykło, bo przecież przez jakiś czas konsole od premiery były ciężko dostępne w sklepach.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1678800944

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)Coś takiego znalazłem

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1678815028

    Niedługo będą dawać plomby na zasilacz wejścia USB i napęd żeby broń boże z tego nie korzystać 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry