ps plus na dwie kosole, nie daje rady ustawic

stachu4ever

Postów: 4 Nowicjusz
1672936776

witam, potrzebuje pomocy przy ustawieniach aby na dwóch konsolach działał plus. konsola pierwsza FAT, konsola druga SLIM. FATA mam od dawna, plusa na moje konto. dzieciak kupił sobie SLIM , ale SLIM jest w salonie a FATAmłody sobie zabrał. zrobiliśmy moje konto, jego i wszystko działało, drugi dzieciak chce swoje konto ale gra na konsoli w salonie. i tu jest problem. nie działa mu plus. a wiec czy jest możliwe takie ustawienie aby na SLIM działał plus dla dwóch użytkowników i i na FAT dla jednego? konto z plusem musi być na SLIM.

  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1672936973

    Musisz ustawić na slimce konto z plusem jako podstawowe, a jak ty grasz na fatce i jest to Twoje konto (na którym siedzisz i grasz) to tam z automatu będziesz miał całą zawartość konta 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1672937189
    na slimce gram ja i syn ktoremu plus nie dziala, na facie drugi syn.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1672937449

    @stachu4ever

    Ogólnie działa to tak że możesz konto z plusem (Twoje główne) ustawić u syna na fatce jako podstawowe, wtedy on będzie mógł pobierać sobie gierki z Twojego konta i grać na swoim w te gry normalnie. A ty mając na slimce swoje konto masz dostęp normalnie do całej zawartości swojego konta (plus i biblioteka) 

    Niestety ale Twój syn który gra z tobą na slimce nie będzie miał dostępu do plusa wtedy. Z racji tego że na fatce masz konto ustawione jako podstawowe. 


    Jedyna opcja jest to że synowie grają na jednej konsoli z ustawionym Twoim głównym kontem jako podstawowe a ty grasz na drugiej konsoli wtedy na swoim koncie. Wtedy wszyscy będziecie mieli dostęp do zawartości konta 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1672937756

    @Damian69

    czyli podstawowe na slim i będzie ok? wydaje mi się ze tak już miałem i na facie wtedy nie działało. podstawowe ps4 a podstawowe konto to to samo?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 70 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1672938511

    @stachu4evern obaj synowie muszą grać na tej samej konsoli z kontem gdzie jest plus ustawionym jako podstawę. A ty musisz wtedy grać na drugiej konsoli na swoim koncie.

    Tak, ps4 i konto podstawowe to to samo 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1672938682

    czyli dupa, nie da się tak jak bym chciał. dzięki wielkie za pomoc

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry