Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    Postów: 13 Początkujący
    1609299754

    Cześć wszystkim. Jestem Kamil, bardzo chetnie powymieniam się z „ręki do ręki” na terenie Łodzi :) Świeżo upieczony posiadacz PS5. Kiedyś na gametrade ponad 200 pozytywnych transakcji. 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1609354558

    Siemanko. 

    mitra z Łodzi, kupuję, nie planuję wymian.

    PSID mitrakorn.

    Pozdrawiam :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1609674222

    Siema jestem Michał (Majkel) mam nadzieje ze ubije tu nie jeden deel na gry :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1610059518

    Siemka jestem Tomek 😉 działajmy 😉👍

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1610267937

    Witam wszystkich i pozdrawiam 😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1610274363

    Witam wszystkich 🍺

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1611991549

    Cześć ja już co prawda na forum siedzę lekko ponad rok. Super inicjatywa i szanuje mega. Mam jednak pewne wieści, wieści które nie byłem pewien gdzie umieścić bo nie chce zaśmiecać forum. Pomyślałem, że napiszę o tym właśnie w tym temacie. Nie chcę żeby było to odebrane jako reklamach czy próba wykorzystania. Założyłem luźny profil na instagramie. Żadna ze mnie gamingowa gwiazda. Gram po pracy, w wolnym czasie, ale mega to lubię tak jak i o tym rozmawiać/pisać. Więc ten profil jest miejscem gdzie mam zamiar takie grono skupić i dzielić się informacjami oraz niestrudzenie dyskutować o gierkach czy inny interesujących rzeczach. Więc jeśli chcesz być pierwszy/pierwsza i przyłożyć swoją cegiełkę do jeszcze  nie wiem czego, to zapraszam na insta, pierwszy post wleciał wczoraj! 


    https://www.instagram.com/p/CKpPtC1BKOb/?igshid=im1ibwtw1qda

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1612006893

    Cześć @ROBSONNAPADZIE fajnie, że jesteś z nami. WymieńGry już Cię obserwuje ;) Powodzenia na Instagramie!

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1612031642

    Witam

    Mam pytanie posiadam Xbox series S i także posiadam kamerę Kinect z Xboxa 360 i czy mogę podpiąć i czy będzie działać


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1612094636

    @maciej_spc aj widzę, dziękuję bardzo chłopaki za wsparcie, sztos! 

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry