Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1642783362

    @Tom81 Siema witaj w rodzinie 😉

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1642852375


    Cześć.


    Jestem od kilku dni.


    Zakupiłem PS4 z kilkoma grami od znajomego.
    To ma być niespodzianka dla dziecka na ferie.


    Wiem, że najbardziej zależy mu na dwóch ostatnich częściach spider-man'a.


    Jestem ciekaw czy to się uda załatwić przez najbliższy tydzień :)

    Pozdrawiam.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1645543423

    Siemanko

    Jestem Piotr/Piter. Posiadam konsole PlayStation 4 Pro . Miałem niewątpliwą przyjemność grać w znakomite tytułu , m.in. TLoU 1,2 , RDR2, Days Gone , Horizon Zero Dawno, całą serię Uncharted ,i jeszcze kilka tytułów . Właśnie skończyłem epicką przygodę w Ghost of Tsushima i teraz zacznę chyba Mass Effect Edycja Legendarna . Od siebie , życzę żeby konsolę się Wam nie grzały , a fpsy nie spadały . 



    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1646004748

    Cześć! :-)


    Może będą tu i tacy, którzy skojarzą śmieszny nick z poprzedniego, popularnego serwisu do wymiany gier. Awatar z przekrwionym okiem niestety przepadł kilka komputerów temu.


    Odkurzyłem po przeprowadzce swoje PS3 i pomyślałem, że warto byłoby nadrobić kilka klasyków, które ominęły mnie w trakcie 7. generacji. A że na liście "do nadrobienia" trochę tytułów się zebrało (Uncharted, God Of War, The Last Of Us... don't judge me, sam nie wiem, jak mnie to wszystko ominęło. Prawie jakbym w ogóle PS3 nie miał), to pomyślałem, że najlepszym sposobem na nadgonienie zaległości będzie sprawdzenie, czy istnieje jeszcze jakiś serwis do wymiany gier.


    Jest on, więc jestem i ja :-).

    Może dzięki temu będę miał szansę wrócić bardziej do grania, bo przez parę ostatnich lat trochę zardzewiałem i nie jestem na bieżąco ze światem gier :-).

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1647791303

    Witam wszystkich :) 

    Nazywam się Łukasz :) gram na wszystkim od PS,Xbox,PC po N. Przygodę z grami zacząłem w 92/3 (wiem, stary jestem już hehe)


    Pozdrawiam :) 


    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1647888965

    Czesc Wszystkim i Pozdro :-) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 117 Wygadany
    1648748033

    Kupując pada od Xboxa dostałem Gamepass na 14dni, z którego nie skorzystam. Może komuś się przyda: W9YWJ-MCYCJ-TG9WV-DG9KG-2J4KZ

    3 Fajne!
  •  
    Konto usunięte
    Konto usunięte
    Postów: 122 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1648753285

    a dziekuje, zabrałem sobie, a zamiast 14 dni dostałem do 14 maja!

    1 Fajne!
  •  
    Barbarina333 Moderator Redaktor
    Postów: 15 Początkujący
    1658479129

    Hej, jestem Basia, mam 22 lata i studiuję nowe media i kulturę cyfrową na specjalizacji gry wideo. Jeśli chodzi o gry to interesuje się nimi odkąd pamiętam, zawsze gdzieś w moim życiu przewijały się gry, stąd tez nie wyobrazam sobie obecnie bez nich życia. Chciałabym pracować w game devie, najchętniej jako level designer lub pomysłodawca projektów, a jeśli to nie wyjdzie to chciałabym profesjonalnie pisać recenzje gier ponieważ uwielbiam pisać. Poza grami lubię też czytać książki i komiksy, zbierać lalki i robić im zdjęcia oraz, typowo dla dziewczyny, lubię modę i lubię się wyróżniać. Gram na praktycznie wszystkim poza xboxem, nawet na telefonie (głupio trochę się przyznawać ale chyba się uzależniłam od afk arena). ❤

    8 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1658491297

    @Barbarina333 Basia zaskoczy nas nie jednym ciekawym tematem do poczytania i podyskutowania.. Stay tuned! :)

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry