Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1604402537

    Cześć. Maras z tej strony :)

    Przybyłem tutaj, gdyż zacząłem się zastanawiać nad otaczającym mnie światem i sensem istnienia i sobie przypomniałem, że miałem kiedyś konto na gametrade, a po nickach widzę, że część osób się tutaj przeniosła;P

    Nowa generacja nadchodzi to może chociaż na niej pogram, bo aktualne konsole właściwie leżą po pokojach, gry dokupuje, a grać nie gram..


    Pzdr

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1606059131

    Witam Adam z tej strony. Pozdrowienia z Grójca

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 22 Początkujący
    1606117980

    Już jakiś czas tu jestem ale bez przywitania - więc pora nadrobić. Cześć, jestem Urszula (na gametrade jako ulson_gamewalker) i zapraszaaam do wymian. No i pozdrowienia dla starych znajomych transakcjowiczów z GT

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1606930683

    Cześć wszystkim

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 23 Początkujący
    1606942487

    cześć wszystkim , juz od stycznia jestem tutaj i przybyłem z gametrade , pozdrowionka dla wszystkich

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 23 Początkujący
    1606994667

    @Diabolo   witam! :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1607024903

    Witam. Szukałem czegoś podobnego do game trade i tutaj trafiłem. Będę sprzedawał i wymieniał gry na ps5/ps4. Pozdrawiam i zachęcam do kontaktu :) 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1607183990

    Witam Wszystkich 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1609236185

    Witam Wszystkich i serdecznie pozdrawiam. Jestem tutaj pierwszy raz i mam nadzieję że współpraca z wami będzie owocna. Życzę wszystkim udanego dnia. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 280 Zadomowiony
    1609272293

    Witam  serdecznie mam na imię Jakub jestem tu od października wcześniej korzystałem z gametrade ale obczaiłem tą stronkę i nie żałuję bo nie ma porównania więcej ofert wszystko przejrzyste dokonałem już kilku wymian zapraszam do kontaktu pozdrawiam wszystkich 😊

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry