Przywitaj się! :)

andreo.spc Admin

Postów: 381 El Profesor
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

1563293064

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)


Cześć wszystkim!

Nasza społeczność powiększa się z każdym dniem - jest nas już ponad 21800!

Z tej okazji zachęcamy wszystkich do krótkiego przywitania się - w skrócie poznajmy się :)


Można się przedstawić i napisać kilka słów o sobie, o ulubionej grze/gatunku gier, hobby, jak zaczęła się nasza przygoda z grami komputerowymi itp. Jak ktoś nie uzupełnił opisu o sobie w profilu to będzie miał gotowy tekst to skopiowania :D


W imieniu całej ekipy WG przybijamy z Wami piątkę za to, że jesteście z nami! Wszystkim tym, którzy są z nami od dłuższego czasu, jak również nowym Użytkownikom poznającym idee wymiany gier między graczami. WymieńGry.pl to miejsce tworzone przez graczy dla graczy. Razem budujemy atmosferę tego miejsca, aby uczynić wymianę gier i dyskusje na ich temat jeszcze przyjemniejszymi :)

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1563295119

    Siema wszystkim.

    Jestem Łukasz, level 28 :-D

    Pierwszą styczność z graniem miałem chyba w wieku 5 lat jak ojciec przyniósł od znajomego Commodore. Pamiętam, że graliśmy w jakaś grę z żołnierzami.


    Później przyszedł czas na czarną podróbkę Pegasusa na żółte kartridże. Ile to się na giełdzie kupowało i wymieniało 999in1.


    W '98 kuzyn dostał na przyjęcie PlayStation i to była moja pierwsza styczność z tą konsolą. Dzisiaj nie do pomyślenia żeby dzieciaki w przedziale 5-9 lat grały w grę pokroju Loaded :-D

    Rok później ja z bratem dostaliśmy swoje PSX i tak zaczęła się przygoda z konsolami Sony, która trwa do dzisiaj. Po drodze oczywiście było przerabiane PS2, PS3, PS Vita, PS VR przeplatane z różnymi hitami ma PC.


    Teraz czekam na PS5 pomimo faktu, że na PS4 ogromna kupa wstydu czeka a kolejce do ogrania, a na PS3 coś by się jeszcze znalazło.


    To tyle w kwestii tła historycznego. Ulubione gatunki? RPG, slashery, platformówki, przygodowe (point'n'click itp.), gry akcji TPP. Im starszy jestem tym mniej lubię sportówki i wyścigi. I coraz częściej sięgam po krótsze niż te rozwleczone na dziesiątki godzin.


    Kończąc - szkoda, że dobra nadal ma tyko 24h, a człowiek nie ma tyle czasu na granie jak za czasów szkolnych.

    No, to się wygadałem :-)

    6 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1563296192

    Witam Eryk z tej strony od tygodnia mam 24 lata pochodzę z Armenii od urodzenia w "malowniczej" Polsce moja przygoda z konsolami zaczęła się jakoś w wieku 4/5 lat gdy ojciec przyniósł psx'a i demo Herkulesa którego nie potrafiłem ukończyć xd potem brat pożyczył crasha bandicoota i zaczęły się moje problemy wstawałem o 5/6 rano byle móc w niego pograć xd w późniejszych latach było wiele ps2 od fatow az po slimy później długo długo nic i na tydzień mieliśmy PS3 w którym padł laser :D a od roku czasu jestem posiadaczem prosiaka co do grania to już mało czasu mam i zapału ale coś tam próbuje grać ;d 

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 98 Wygadany
    1563296949
    No to wypada mi się też przywitać :P .Więc nazywam się Marcin ale mówią mi Tedy.Gry to moje drugie życie,oprócz tego zajmuję się też muzyką i eksperymentami muzycznymi.Ale przejdę do tematu od 2012 stałem się maniakalnym kolekcjonerem gier, a co się z tym wiąże poznałem przy tym różnych ludzi z tych kręgów.Moja kolekcja wynosi około 840 gier pudełkowych i ciągle się powiększa.To takie moje drugie życie a zarazem moje sanktuarium haha.Kiedy przychodzę z pracy i patrzę na półki z grami od razu wraca mi humor.Kolory okładek pudełek uzależniają.Posiadam też konsole xbox 360 arcade, xbox one s,playstation 3 250gb ,playstation 3 320 gb,playstation 4 500gb do tego podpięty dysk 4 tb.Z konsol przenośnych posiadam psp slim i ps vitę fat.Oraz dużo akcesorii związanych z tymi konsolami.Oczywiście przechodziłem etapy ewolucji gier ,pierwsza moja styczność była z commodore c 64 ,amiga 600,pegasus tym szarakiem,ruskimi grami przenośnymi typu jajka i wyścigi,przenośna gra tetris.Pózniejszym etapem był pc ,plystation1 playstation 2 i game boy classic.Ciągle grzebie na necie czytam o grach,premierach itd.Znajomi mówią że jestem wariat :P ale ja to  po prostu kocham.Ulubione moje gatunki raczej nie ograniczam się gram różne rodzaje nawet czasem dobrego indyczka(gra nisko budżetowa gdyby ktoś nie widział.Mogę tak pisać do jutra ale inni też chcą coś o sobie napisać więc nie będę się tu rozwalał na pół ekranu.Pozdrawiam was wszystkich niech moc gier będzie z wami :)
    6 Fajne!
  •  
    Postów: 15 Początkujący
    1563306855

    Witam wszystkich. Historię z grami rozpoczęłem od Atari u znajomego i gry River Raid. Czasy to były niespokojne i tylko bogaci mogli sobie kupić "atarynę" w PeWex'ie. Potem było już lekko ambitniej bo ziomek dostał commodore 64 z kartem i czas ładowania gier z godziny (na wdechu) zmalał do kilku minut. Wciągnęła mnie muzyka jaką "chebak" z siebie wydawał i oczywiście gry. Osobistą przygodę zaczęłem od standardowego pegasusa z kartem na 168 "pozycji". Grałem ile się dało i w co się dało -bo nie było nic innego. Cały czas męczyłem rodziców o coś lepszego i w końcu przekonałem ojca do Amigi 600 (oczywiście miał mi pomagać w nauce -taaa jasne). Na amiśce oczywiście gierczyłem ale i wciągały mnie co raz to nowe programy użytkowe. Najbardziej wciągnął mnie słynny protracker (do komponowania muzy na wielu ścieżkach). Potem już poszło jak po maśle. Nerdoza totalna z demosceną, konwentami i spotkaniami na copy party. Amigowanie trwało wiele lat. Pojawiło się masa dyskietek z muzą i nieśmiałe próby programowania w amosie. Zaznaczam że wtedy w Polsce nikt nawet nie słyszał o internecie. Blaszaka (komputer klasy PC) dostałem dosyć późno więc ominęła mnie era dos'a i win 3.11. Zaczynałem już na win 95 i całkiem wypasionym  pc. Na szczęście rodzice (choć mnie gonili do nauki) nie robili mi problemów z dostępem do kompa. Jak oceny były pozytywne -nikt się nie czepiał. Generalnie to większość czasu spędzałem przed kompem albo grzebiąc w bebechach albo mieszając w oprogramowaniu. Grzebałem często w grach dorabiając sobie albo nieśmiertelność albo więcej kasy czy surowców. Wsysło mnie to do tego stopnia że... poszedłem na studia informatyczne. Miałem okazję poznać belfrów z pasją do programowania. Zaowocowało to tym że rozpocząłem pracę jako wykładowca w lokalnym ośrodku szkolącym. Blaszaka rozbudowywałem prawie co miesiąc. Ot taka opcja "forever young" PC. Miałem okazję zagrać sobie na ps1 ale koncepcja grania na padzie jakoś mnie nie pociągała. Ps2 załatwiłem sobie przez czysty przypadek, głównie za sprawą gry StarWars Force Unleashed, którą ogrywam do dziś po raz n-ty. Granie na padzie jakoś mi poszło, a blaszak do grania poszedł w odstawkę. Ówczesna narzeczona nie robiła problemów (załatwiłem jej laptopa z simsami). Jako fana Sony nie interesowały mnie inne konsole. Czasem coś tam się o oczy obiło na x360 ale bez specjalnego podziwu. Na ps2 ogrywałem co wpadło mi w czytnik (włączając "kopie oryginałów" odpalanych na free mcboot). Oprócz gier z tematu Star Wars notorycznie łomotałem w serię Burnout. Obecnie gierczę głównie na ps4 z VR (której to technologii jestem zapalonym zwolennikiem) Z racji wykonywanego zawodu interesuje się nowymi technologiami i niemal wszystkim co ma związek z programowaniem. Jako freelancer mam okazję od "zaplecza" obserwować to co się wyrabia w branży gier. Raczej nie jestem jakimś pro gamerem i serdecznie mam wywalone na wszelakie "osiągi i platyny". Gram bo lubię i póki oczy sprawne -grać będę. Jak mi oczy padną to kupię sobie nowe ;-p Mam nadzieję, że nie zanudziłem was moją historią, którą i tak bardzo skróciłem (co by nie zamulać). Pozdrawiam wszystkich graczy.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 17 Początkujący
    1563373781

    Elo, lubie pograć w wolnej chwili, choć za dużo czasu na to nie ma. Pogrywałem już co nieco od małego, ale okazyjnie. Ciekawsze granie zaczeło się jakoś w 2009 na pierwszym blaszaku, później kupiłem playstation3, ograłem najważniejsze hity i exclusivy na generacji, poźniej nie było już w co grać, więc konsole sprzedałem. Wyszło ps4, ale gier nie było, dopiero kiedy biblioteka się zwiększyła, postanowiłem, że zakupie ps4 pro, a było to w grudniu 2018. Miałem 5 lat przerwy, dużo się pozmieniało, ale wciąż to lubię i znów pogrywam sobie okazyjnie. Gier nie kolekcjonuje, wole sprzedać lub wymienić i zagrać w coś nowego, dlatego założyłem tutaj konto. Portal został stworzony do wymiany gier więc co tutaj robią wszyscy kolekcjonerzy gier to nie mam pojęcia... Korzystałem wcześniej z gt i miałem za sobą naprawdę spooro transakcji. Mam nadzieję, że tego portalu nie spotka ten sam los co ww. oraz uda się dobrze mu rozwinąć, bo wymiany to naprawdę fajna sprawa. Pozdro!

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1563376920

    Imię: Krystian 

    Lvl: 27 :)

    Pochodzenie: mała wieś w województwie Warmińsko-Mazurskim 

    Grami wymieniam się od dość niedawna, zacząłem się wymieniać grami po powrocie z zagranicy było to w 2015, początkowo na gt teraz tutaj. W okolicy nie było i do tej pory niema szanującego się sklepu z używanymi grami więc ta strona dla osób takich jak ja jest bardzo przydatna. 

    Przygodę z grami rozpocząłem w roku około 99' na pegasusie, nieco później przesiadłem się na przerobionego Playstation 1 następnie Pecet i xbox 360. Obecnie gram tylko na Playstation 4. 

    Ulubione gry? 

    Trochę ciężko coś konkretnie wskazać bo przez 20 lat grania trochę tego się nazbierało. 

    Stronie tej życzę wszystkiego co dobre i niech działa tak długo jak długo gry będą wychodzić na płytach czyli mam nadzieję że nigdy się to poprostu nie zmieni. Pozdro

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 50 Gaduła
    1563517927

    Witajcie Moi Drodzy !!!


    Jestem tutaj prawie od początków istnienia tej strony, a trafiłem z reklamy na SpidersWeb. Wcześniej wymieniałem gry na gt. Moją przygodę z grami zacząłem już od 6-7 roku życia, kiedy zacząłem grać w FIFĘ na konsoli PS1. Potem na komunię otrzymałem PC i PS2 i zaczęło się dalsze granie :). Później wszedł Internet na szerszą skalę, to zacząłem grać online w FIFĘ i szczególnie w Battlefield 2 (Tak to była giera jak na tamte czasy). Obecnie dalej jestem Fan Boyem Playstation i zostanę przy tej konsoli do końca świata.

    4 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1566038861

    No elo. Jestem Kuba i należę do grona graczy starszego pokolenia, w którym uznaję tylko jednego króla: Wolfensteina 3D. Obecnie pracuję, szukam żony i zajmuję się w wolnych chwilach pomocą dla WG.


    Na serwis trafiłem za sprawą poprzedniego serwisu, który jak wiemy umarł odłączeniem od kroplówki, świeć mu panie. Jestem fanem gier stricte japońskich, ale również nie pogardzę seriami Assassin's Creed, Wolfenstein, Far Cry, czy Uncharted oraz starymi strategiami.


    Posiadam peceta, który powoli przestaje nadawać się do grania, PS4 Pro, Switcha, Xboxa One S, 3DS oraz Vitę, także nikt mi nie powie, że jestem fanbojem którejś ze stron. Staram się być neutralny w tym temacie choć irytuje i denerwuje mnie obecna polityka Microsoftu. Niestety nic z tym nie zrobię. Nie ukrywam, że najwygodniej gra mi się na PS4.


    Gdybyście mieli jakieś pytania, walcie śmiało.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 4 Nowicjusz
    1566077243

    Cześć jestem Kasia :) Jako dziecko zaczynałam przygodę z grami z Commodore, puzniej PC, PS2, PS3.A teraz PS4 

    Pozdrawiam :) 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1566153883

    @Kasia34

    Witamy :)

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry