Playstation + Premium 130pln

Majok

Postów: 61 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1657793100

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to z Tureckiego PSN koszt najwyższego pakietu, to ok 130pln rocznie. Na chwilę obecną prawię wszystkie gry ( o ile wyszła gra po Polsku) posiadają Polskie napisy/dubbing.


Żeby kupić Turecki PS+  trzeba

- założyć konto w kantorze Cinkciarz.pl, następnie doładować konto na 128pln i kupić 460 Lir Tureckich i doładować nimi wirtualną kartę cinkciacza

-Zakładamy nowe Tureckie  konto PSN /Dodajemy karte Cinkciarza i kupujemy najwyższy pakiet

-Teraz Tureckie konto ustawiamy jako podstawowe i logujemy się na swoje główne konto i możemy się cieszyć pobranymi grami z Tureckiego konta, na swoim 


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1663937335

    Do takich rzeczy trzeba zakładać specjalnie Cinkciarza? Teraz dość popularny jest Revolut i konto tam z wirtualną kartą nie wystarczy? 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1663953776

    @dawid2601  

    Kiedyś Revolut działał. Później przestał. Nie wiem czy działa ponownie do zakupów w Turcji.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1665612998

    Revolut  już nie działa, trzeba poprzez cinkciarz.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1693495206

    Cinkciarz też już podobno nie działa i ogólnie Turcja jest "zamknięta", ale prosi się o weryfikację oczywiście,osobiście nie mogłem założyć konta  na Turcję wczoraj poprzez PS5 czy też VPN na smartfonie.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1694072158

    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)teraz mnie wkurzyli 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 174 Bywalec
    1694096065

    Poszły podwyżki :/ Essentali z 240 zł na 295 zł a Premium podskoczył chyba o 170 zł.

    Ech, niech wersje pudełkowe gier żyją jak najdłużej.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 137 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1694109571

    Cóż, podwyżka była nieunikniona, choć jestem zaskoczony jej skalą. Pozostaje czekać na promocje abonamentu, np. przy okazji State of Play, czy jakiejś wyprzedaży... Gdybym nie miał wykupionego Plusa "na zapas", to obecnie nie zdecydowałbym się na zakup subskrypcji.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1694251103

    Oczywiście że nieunikniona ale moim zdaniem większość graczy w tym ja to jedyne co robi z psplusem to dopisuje gry a i tak w nie nie gra więc Sony jest utrzymywane przez niedzielnych graczy a aktualnie ilość subskrybentów spadnie co najwyżej będą korzystać z najtańszej wersji 

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry