Playstation + Premium 130pln

Majok

Postów: 61 Gaduła
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1657793100

Jeżeli ktoś jest zainteresowany to z Tureckiego PSN koszt najwyższego pakietu, to ok 130pln rocznie. Na chwilę obecną prawię wszystkie gry ( o ile wyszła gra po Polsku) posiadają Polskie napisy/dubbing.


Żeby kupić Turecki PS+  trzeba

- założyć konto w kantorze Cinkciarz.pl, następnie doładować konto na 128pln i kupić 460 Lir Tureckich i doładować nimi wirtualną kartę cinkciacza

-Zakładamy nowe Tureckie  konto PSN /Dodajemy karte Cinkciarza i kupujemy najwyższy pakiet

-Teraz Tureckie konto ustawiamy jako podstawowe i logujemy się na swoje główne konto i możemy się cieszyć pobranymi grami z Tureckiego konta, na swoim 


(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1657795237

    Nabijanie innych lokalizacji niż Polska a później płacz, ze gierki nie dostają polskiego języka 🫠

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1657795617

    W Turcji jest Deluxe, nie ma Premium czyli nie ma streamingu gier w tym brak gier z PS3.

    No i są gry bez polskich wersji, np. Days Gone.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 61 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1657798970

    @mastahluc Ale cena to rekompensuje :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 365 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1657819513

    Trochę to cebulowate ;) ja wiem, że taniej ale to takie bajerowanie samego siebie :)

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1663625029

    Panowie czy to jeszcze działa? Bo założyłem cinkciarza, wpłaciłem kasę wymieniłem na liry. Stworzyłem kartę wirtualna. Następnie założyłem konto na turcie. Adres wziolem jakiejs kanjpy :). Przeszło ale wyskakuje coś takiego (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 80 Gaduła
    1663659508

    @brook1234 właśnie dlatego kupuje tylko polskie produkty, a nie jakieś Tureckie żeby kilka złotych zaoszczędzić. To jak z autem,jak Cię nie stać na benzynę nie kupujesz Ferrari, jak Cię nie stać na gry nie kupuj konsoli jak już wcześniej ktoś napisał "cebulowanie" 

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1663660137

    @Szefo21 powiem tak, stać mnie ale dymaja nas niesamowicie udało się kupić. U nas ta usługa kosztuje 480 zł. Ja dałem 125;zl. Na przykład nowy cool od daty z dodatkami co w pl kosztuje 480 zł tam 210 wychodzi i jest wszystko po Polsku


    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1663662399

    @brook1234  

    Takie są ceny w przeliczeniu bo waluta turecka ma strasznie niską wartość. To między innymi dlatego nie ma doładowań portfela i trzeba kombinować z cinkciarzami.

    Do tego PS Plus Deluxe nie jest tym samym co Plus Premium.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1663680952

    @mastahluc Konto w zupełności wystarczy, chciałem dla samego plusa. A tam gier dużo w abonamencie np Death stranding albo mafia 1 albo Red 2 co chciałem ograć wiec mam rok na to :) i chyba calla kupie podstawkę za 180 zl


    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 748 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1663708853

    @brook1234 RDR2 wypadł dziś z plusa. A to pech :P

    Ale edycję ultimate w tureckim PSStore masz za 61 złotych :P

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry