Playstation Plus Grudzień 2021

Masteron

Postów: 333 Maniak
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

1638619277

Gry dostępne od 7 Grudnia:

- Godfall Challenger Edition (PS4+PS5)

- LEGO DC Super Villains (PS4, kompatybilne z PS5)

- Mortal Shell (PS4, kompatybilne z PS5)

  •  
    Postów: 40 Początkujący
    1638638088

    Mortal Shell cieszy, miałem w poszukiwanych, więc trafili idealnie. Co do pozostałych - ponoć kampania Godfall marna i właśnie endgame jest dużo ważniejszy, ale jednak wolę standardowy progres, a nie wskakiwanie od razu w skórę wypasionej postaci. No chyba że wciąż będzie można go rozwijać i znajdować nowe itemki to na pewno sprawdzę. A z LEGO Villains ucieszył się mój syn, może w końcu odlepi się od Minecrafta :P

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1638639450

    Godfall ,LEGO DC Super Villains dodam do biblioteki ale napewno ogram Mortal Shell na Ps5

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1638639740

    Mortal shell i lego nawet fajne, z kampanią godfalla odwalili maniane, no i boli to że w azji dostają jeszcze judgment a u nas nic

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1638640589

    Słabe jest to że morlat shell bd tylko wersja na ps4... O godfallu to szkoda sterzepić klawiaturę nawet... 


    Ps. Wersja mortal shell na ps5 robi robotę ;) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 89 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1638656218

    Godfall to wersja jedynie online, czyli jak demo, szkoda słów co odwalili :) ja tego nie dodaje do biblioteki nawet, wymienie się to będę grał dopiero :)

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry