Playstation 4 bardzo wolne pobieranie z Netu po kablu

Kubannn5888

Postów: 39 Początkujący
1572361810

Siemanko, mam taki problem ze na PS4 podłączonym na kablu wolno ściągają mi się pliki w porównaniu do PC.
Testując internet po przez opcje przetestuj połączanie osiągam wyniki pobierania 60-80Mb/s a przesyłania 60-90Mb/s (jest to zmienne),  gdzie na PC Speed test pokazuje prędkości - pobieranie: 811 Mb/s a wysyłanie 920 Mb/s. Skąd taka rozbieżność?
Da radę "podkręcić" pobieranie na PS4?  

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1572434189

    @Kubannn5888

    Poszukaj w Google jak poprawnie skonfigurować router (jakie porty odblokować). Do tego sprawdź na różnych DNS (przy konfigurowaniu połączenia w konsoli).

    Ogólnie nigdy nie osiągniesz takiej prędkości, jaką pokazują różnorakie testy.

    Mimo wszystko uważam, że twoje wartości są bardzo dobre.


    BTW - najlepiej pobieraj w trybie spoczynku.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1572436294

    @mastahluc dzięki dzięki, dziś będę próbował różne opcje. Jak już mam to  chciałem wykorzystać ten internet bo jak widzę na steam że gierka ok 20gb pobiera się

    w 2 - 3 min a na PS to około godziny to sie irytuje, bo moja główna platforma jest jednak PS. 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1572438020

    @Kubannn5888

    Pobieraj najlepiej jak cię nie ma w domu. Masz taką opcję w aplikacji PlayStation. Ja dzięki temu zawsze mam gry pobrane jak wracam do domu. Albo włączam pobieranie na noc lub przed wyjściem do pracy.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 39 Początkujący
    1572440510

    będę musiał tak zrobić i tak pobierać. sprawdziłem teraz i na WIFI 5Ghz  mam pobieranie 155.7Mb/s a przesyłanie 148.9 Mb/s... na kablu 2x mniej, może sprawdzę na innym kablu jak to śmiga

    @edit , dobra panowie , sprawa rozwiązana.... winny... STARY KABEL . Na innym kablu mam zależy od pomiaru 500Mb/s download i 300 Mb/s wysyłanie. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry