oszust poza systemem transakcji

Temat zamknięty

Barto10

Postów: 6 Nowicjusz
1595237088

Witam uzytkowników niestety na stronie mamy złodzieja który chce sie wymienic nie akceptujac oferty tylko normalnie podajac adres w wiadomosci tłumacząc sie ze ma juz limit wymian. Zaakceptowałem umawiajac sie ze jak wysle pierwszy i poda nr przesyłki to ja wysle odrazu lecz nie jestem tak głupi i poczekalem za jego paczką co okazało sie ze bylo to puste rozwalone pudełko. NICK UZYTKOWNIKA boson1998

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1595449825

    @Asamer trafił okazję i od razu po kilkunastu minutach gra już wystawiona na profilu.

    Szybko ograł to TLOU 2 😂😂😂

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1595450133

    ...taniej kupic, drozej sprzedac... ;P

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595453888

    @Asamer tak jak piszesz, oby ten portal był lepszy niż poprzedni gametrade i istniał jak najdłużej.

    @maciek4281 żal dupę Ci ściska czy o co chodzi ? odpier...  się gościu bo co by nie było to by Ci nie pasowało - takie mam wrażenie :) 

    @anecix gra nie jest na sprzedaż przecież, póki co nie na wymianę, a w profilu sobie może być, ogram na urlopie za 2 tygodnie dopiero :( 

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1595481958

    @DraGo jesteś śmieszny gościu 😂  bo kim jesteś to my już wiemy z Twojego tematu  co @Asamer Ci napisał , ale Ty  nawet tego nie zrozumiałeś 😁 A z tekstami "odpier.. się" to starrtuj do kolegów a nie do mnie.  


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595483913

    Nadal srasz żarem. Wyluzuj mordo 😀

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1595486006

    Widzę, że administracja jest tu jedno stronna, ja dostałem bana za pisanie "bez sensu" i "obrażanie innych" hehe ten portal schodzi na psy tak jak to było z GT.. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1595486745

    @realizator tak jak sam widzisz chłopaczyna się spina bo to taki janusz biznesu i boli go pewna część ciała 😄 Znów pewnie założy temat i będzie się żalił że ktoś mu nie chce sprzedać gry wartej 200zł za 70 😂😂 I jak on biedny ma zarobić 😂😂😂

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1595487265

    @realizator jeżeli dla ciebie poniższy obrazek jest całkowicie ok to wg mnie powinieneś pomyśleć nad swoim zachowaniem i przestać być hipokrytą.



    Jeżeli przez staczanie się rozumiesz dbanie o poziom wypowiedzi to nie mam pytań. I nie wyskakuj proszę, że jestem jednostronny, bo gdyby tak było to tylko ty byś dostawał te bany.

    3 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry