oszust poza systemem transakcji

Temat zamknięty

Barto10

Postów: 6 Nowicjusz
1595237088

Witam uzytkowników niestety na stronie mamy złodzieja który chce sie wymienic nie akceptujac oferty tylko normalnie podajac adres w wiadomosci tłumacząc sie ze ma juz limit wymian. Zaakceptowałem umawiajac sie ze jak wysle pierwszy i poda nr przesyłki to ja wysle odrazu lecz nie jestem tak głupi i poczekalem za jego paczką co okazało sie ze bylo to puste rozwalone pudełko. NICK UZYTKOWNIKA boson1998

  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1595237530

    Bardzo dobrze zrobiłeś, skur jest skończony a jak stworzy nowe konto to dzięki twojemu postowi ludzie zastanowią się zanim dopuszczą do takiej transakcji 😊

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1595237589

    Ban juz na starcie powinien byc, dozywotnio na tel i adres by w przyszlosci nie zakladal juz konta tutaj

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1595239098

    @Barto10 dziękuje za informację. Prześlij proszę nam szczegóły tej sprawy na adres mailowy kontakt@wymiengry.pl - zdjęcie pudełka i szczegóły całej sprawy (etapy waszej „transakcji”). Oczywiście podejmiemy natychmiastowe działania tylko potrzebujemy dowodów.  


    Bardzo dobrze, że byłeś czujny! 

    Btw. Chociaż nie straciłeś tym razem gry, to jednak podjąłeś wyminę poza system transakcyjnym co nie było mądrym posunięciem. 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595239901

    Bardzo dobrze się skończyło, dzięki za info o tym użytkowniku. Wymieniam się od lat i poraz pierwszy trafiłem na oszusta ale na olx, dziś ma przyjść przesyłka za najnowze TLU2 za 55zl 😂 oczywiście sprawdzę przed zapłatą w innym przypadku nie przyjmę przesyłki, wtedy oszust poniesie koszty. 

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1595244894
    Działamy już nad wyjaśnieniem sprawy.

    Ile jeszcze mamy dać (i jak dużych) komunikatów o treści "Pamiętaj! Ze względów bezpieczeństwa nie wymieniaj się bez zawarcia transakcji.", aby zrozumieć, że zawieranie transakcji poza system transakcyjnym może prowadzić do ww. lub podobnych sytuacji? Dopóki ludzie będą żyli z przekonaniem, że są anonimowi w internecie (choć w cale nie są), dotąd będą próbować oszukiwać na mniejszą lub większą skalę. Niestety nadal są tacy.....................
    Swoją drogą każdy kto decyduję się na wymianę/zakup poza systemem transakcyjnym (również z uczciwymi zamiarami), tak naprawdę powinien otrzymać bana. To tak dla przypomnienia, bądź otrzeźwienia.
    7 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1595248312

    Też mam problem z tym użytkownikiem. Mamy zawartą transakcje, ustaliliśmy że wyślemy gry w poniedziałek 13.07. Wywiązałem się z mojej części umowy i na emonitoringu zobaczyłem że dostał ją już w środę. Mówił, że nie ma czasu w poniedziałek i wyśle we wtorek. Ponoć wysłał we środę 15.07 ale żona zgubiła potwierdzenie (how convenient). W teorii jeszcze trochę wcześnie żeby panikować ale po tym co tu przeczytałem to na prawdę zacząłem się martwić. Jak myślicie co robić?

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1595251009

    @cr0w

    A transakcje zawarles na stronie, czy na lewo ? Jak na stronie to poczekaj jeszcze trochę i pisz do pomocy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1595251770

    @Zurek Transakcja zawarta na stronie

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1595253487

    @cr0w Nie chcę być złym prorokiem, ale jak wysłał w środę to przesyłka na 99% powinna do Ciebie już dotrzeć.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1595255407

    @Asamer Jeśli to poczta polska to mozliwe ze sa opóźnienia albo zgubili na sortowni.. niestety już przez to przechodziłem.


    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry