oszust poza systemem transakcji

Temat zamknięty

Barto10

Postów: 6 Nowicjusz
1595237088

Witam uzytkowników niestety na stronie mamy złodzieja który chce sie wymienic nie akceptujac oferty tylko normalnie podajac adres w wiadomosci tłumacząc sie ze ma juz limit wymian. Zaakceptowałem umawiajac sie ze jak wysle pierwszy i poda nr przesyłki to ja wysle odrazu lecz nie jestem tak głupi i poczekalem za jego paczką co okazało sie ze bylo to puste rozwalone pudełko. NICK UZYTKOWNIKA boson1998

  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1595257193

    ... pytanie czy to jest oszustwo ...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 312 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1595259498

    @NaimmadGames wymieniam sie grami od 5 lat, zawsze pocztą, problemu nawet najmniejszego nie uswiadczylem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1595263742

    @kryjab20 ja takze wymieniam sie grami od czasu poczatkow ps3 i czasami zdarzaly sie obsuwy 1 dnia dluzej oczekiwania na przesylke jednak nigdy nic mi nie zginelo a tymbardziej przesylka polecona 

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1595265161

    Ja miałem przypadek zgubienia przesyłki poleconej przez pocztę oraz 3 tygodniowe opóźnienie dostawy.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 195 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1595269769

    @jakubus135 też w swoim kilku letnim stażu ze sprzedażą/wymianą gier miałem taki przypadek 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595271262

    Ze względu, że zostałem oszukany na OLX, to podejrzewam że teraz mogę zostać oszukany tutaj. Nowy użytkownik, zapytał tylko czy możemy przyśpieszyć wysyłkę mojej gry poprzez okazanie dowodu nadania z jego strony. Zachowam 100% czujności - czekam na przesyłkę. Zobaczymy, co z tego wyjdzie, bo wydaje się przesympatyczną osobą, gdyż nawet nie chciał dopłaty, którą mu proponowałem. W ramach bezpieczeństwa czekam na tą przesyłkę, jutro góra pojutrze dam znać.


    (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 47 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1595274378
    Z mojej strony dodam, że jeszcze nigdy nie natrafiłem na próbe oszustwa. Oczywiście zdaję sobię sprawę, że tacy ludzie są. Wymieniłem/kupiłem wiele rzeczy na tym portalu oraz innych im podobnych. Cały czas mam zaufanie i wiem, że takich ludzi jest mniejszość. Czasami ktoś po prostu odstaje od statystyki.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1595310706

    @DraGo Oczywiście są osoby, którym nie zależy na wymianie w wartości 1 do 1 ale w cudowne oferty nie ma co bezgranicznie wierzyć i na wszelki wypadek zachować ostrożność. Natomiast wszelkie podejrzenia próby oszustw zgłaszajcie proszę na zgloszenia@wymiengry.pl lub nawet bezpośrednio na PW do mnie, żebym przyjrzał się sprawie.

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 83 Gaduła
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1595432627
    Jestem bardzo miło zaskoczony, ponieważ dziś otrzymałem grę w stanie idealnym. Jednak są ludzie, którym nie zależy na wymianie 1 do 1 i trafiło się akuratnie mi :-) Dziękuję za szybko podjęte działania zespołowi WG, w razie czego wiadomo, że można na Was liczyć, piona.
    3 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1595446268

    @DraGo No widzisz, to bierz przykład z kontrahenta i nie uprawiaj dłużej januszerki (temat, który sam założyłeś) a ten portal będzie lepszy.

    I mam nadzieję, że jest ci chociaż głupio, że tu publicznie oskarżyłeś kogoś kompletnie z dupy. 

    4 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Eve duchowym spadkobiercą 2B - recenzja Stellar Blade
3 maja 2024

Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że jest to niedopracowany thriller science-fiction, jednak jest to stwierdzenie dalekie od prawdy...

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry