Motoryzacja

Cezorek

Postów: 162 Bywalec
1607120718

Luźny temat właśnie o motoryzacji.

Porady warsztatowe, własne doświadczenia i pozostałe związane z tytułem.


Może ja zacznę.


Powoli zabieram się za zmianę budżetowego auta. Interesuje mnie Saab 93 z silnikiem Diesel. Warto wchodzić w tę markę? Szukam jakichkolwiek konkretnych opinii użytkowników. Zrobiłem spory research w necie, ale opinie są 50/50 i właściwie nie wiem sam co myśleć. Jaką wersję silnikowa wybrać?


  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1607260014

    @malik123

    Ferrari jest na F jego również nie ? 🤣🤣🤣🤣

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1607260425

    @malik123 miałem Peugeota 607 i rewelacyjne auto. Chętnie kupiłbym polifta. Żałuję, że się z nim rozstałem kosztem Imprezy. Ultra wygodne. Jak ma się ogarniętego elektromechanika, który zrobi dobry serwis pozakupowy to nie ma co się bać.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1607279910

    @Tomix Zobacz sobie Mikiciuka ferrari w cenie skody. Powiedziane było conieco o ferrari.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1607281499

    @Tomix Wiesz dlaczego nie? Bo jest kilka równie fajnych aut, nie koniecznie na F i nie koniecznie za milion zł. A po za tym ciągle jakieś awarie elektroniki, klękające silniki nawet ze znikomymi przebiegami. Coś chyba tu nie gra? Płacisz kasę jak za wielką chałupę i musisz uważać, albo zastanawiać się czy jutro odpali. Dlatego nie ferrari. Ale to jest tylko moje zdanie i możesz uważać inaczej. Jeżeli będę kiedyś bogaty to będzie to tylko Jeep Grand Cherokee Trackhawk pomimo tego, że fiat ich wykupił i Camaro i Dodge hellcat. Narazie musi mi wystarczyć bawarska myśl techniczna a żonie skoda.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    1607333456

    @malik123


    Świetny argument 🤣🤣🤣 samochody na F jak Fiat Ford czy francuzy jeśli tego nie wiesz nie kosztują milionów, są jednymi z najtańszych na rynku. W branży motoryzacyjnej pracuję od wielu lat, nie spotkałem się z przypadkami o których wspominasz w tych markach. Za to mogę Ci napisać że Fiaty czy Fordy są na tej samej półce awaryjności co Skoda, Audii, Bmw.  Naprawy bywają mniej kosztowne ze względu nizsze ceny zamienników topowych marek.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 118 Wygadany
    1607337222

    @Tomix No, z tych aut tylko ferrari tyle kosztuje. I zdecydowanie za dużo. Wiem coś o tym. Ale dzięki, że mnie uświadomiłeś😉 I właśnie o awaryjności ferrari pisałem w odpowiedzi na Twoje pytanie, czy ferrari też nie.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry