Limit transakcji

Temat zamknięty

Lani

Postów: 7 Nowicjusz
1553016359

Chcialbym poinformowac szanownych Administratorow, ze nalozonym przez was limitem zmuszacie nas do korzystania z innych rozwiazan, niz wymiengry.pl

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553115375

    @konewko nie czuję się pokrzywdzony , oszukany , ani nie mam żadnego urazu do Ciebie więc nie ma za co przepraszać.

    Zwróciłem jednak uwagę , że napis support do czegoś zobowiązuje i chociaż tak jak przed chwilą napisałeś „Ściągnąłem wszystkie ogłoszenia dzisiaj” to jeżeli byś to zrobił wczoraj to nie byłoby pewnie tego tematu.

    A powinieneś to zrobić od razu , bo tak nakazuje przyzwoitość więc właśnie tutaj był potrzebny komentarz , bo to było sedno problemu , ale ty wolałeś zamknąć temat bo „nie wymaga to komentarza”

    I na koniec sprawa tego nieszczęsnego vipa , którą opacznie zrozumiałeś - mnie chodziło o to , że jak wykupiłbyś go , to nie miałbyś problemu z limitem , który wyczerpałeś po zaledwie kilku dniach. Tylko tyle i aż tyle.

    Sprawę uważam za zamkniętą. Szkoda tylko , że nie zrobiłeś tego wszystkiego sam , bo stało się to po interwencji i po ponownym otwarciu tematu , który zamknąłeś ot tak sobie.

    Każdy ma prawo do błędu i naprawdę wierzę , że to była z Twojej strony po prostu nieprzemyślana sprawa , a że niestety ja nie należę do najcierpliwszych to po prostu „wywaliłem kawe na ławe” zamiast napisać do Ciebie na pw , bo jestem pewny , że bez problemu byś zrozumiał gdzie popełniłeś błąd i nie byłoby żadnych głupich spięć.

    Więc po tym moim (jak zawsze) przydługim wytłumaczeniu jeżeli ktoś ma ochotę to niech zamknie ten temat , bo my z @konewko myślę , że wyjaśniliśmy sobie wszystko , a w razie potrzeby możemy popisać i wymienić dalsze poglądy na pw.

    A to , że jesteś pomocny to nigdy nie negowałem , bo spędzam tu dużo czasu i widzę to sam bez żadnego wskazywania palcem :)

    Życzę spokojnej nocy i dalszego rozwoju portalu

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 7 Nowicjusz
    1553122753

    @maciek4281


    Nawet nie chce mi sie tego czytac... Zamiast przenosic swoje problemy emocjonalne na nas wziosl bys cos do tematu.


    Osobiscie chcialbym, skoro ten limit musi juz byc, zeby byl troche wiekszy. 5 transakcji przy intensywnym ogrywaniu tytulow zrobie luzem w 2tyg.

    Tylko ja tak mam?

    Jak tak to nie bylo tematu

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1553131199

    @Lani Dzięki za sugestie. Na ten moment nie przewidujemy zmian w limitach transakcji. Zapisujemy takie sugestie jak Twoja i będziemy je analizować po wdrożeniu wszystkich kluczowych funkcjonalności serwisu. Temat zamykam.

    0 Fajne!
Dodaj odpowiedź do tematu


Temat zamknięty


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry