Kupię gry w okazjonalnej cenie

Lucek121

Postów: 8 Nowicjusz
1584558644

Cześć wszystkim, 


Mam nadzieję że post jest zgodny z regulaminem... Jeśli to nie odpowiedni dział to proszę o przesunięcie a jeśli niezgodny to o delete 😅


Słuchajcie jestem maniakiem gier coop na 2 graczy ale również na 4 generalnie gier na ps store mam ponad 200 dlatego postaram się je jutro spisać które mam aby ułatwić sprawę. Ogólnie od niedawna jestem posiadaczem googli vr i 2xmove i kupuje teraz gry jak leci na vr ale generalnie robię to na promkach i gry kosztują mnie 20-30zl ale nie o tym.. 


Post kieruję do osób które posiadają gry i potrzebują szybkiej gotówki zapraszam osoby do kontaktu które posiadają głównie gry na vr oraz coop lub party games w cenie poniżej niż obecnie na psstore lub taniej niż najtańszą sztuka na olx czy allegro i na odwrót . Oczywiście jeśli coś jest na psstore za 100zl ale na olx za 50 to max mogę dać 35zl ale bez marudzenia może być nawet bez pudełka byle gra działała celująco 😅 nie kupuje gier na handel tylko dla mojej rodziny na wspólne wieczory 😎


Zapraszam do kontaktu 

Pozdrawiam serdecznie


Psn id NemesisPL - nick bardzo stary a nie mogę zmienić bo wiąże się to z utratą wielu godzin gry online 😅

  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1584602425

    @Lucek121 i tu wyszła z ciebie typowa cebula. Chcesz kupować gry 30% taniej od najtańszej ofert na olx lub allegro , a sam chcesz sprzedawać 20% drożej od takiej oferty. Czyli chcesz zarobić 50% na każdej grze.

    Sam się pogrążasz tymi wypowiedziami i tłumaczenie że to 'dla rodziny" jest żałosne tak samo jak i ten temat

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1584616821

    @spoko ja nie kupuje gier na handel wejdź na moje konto ps i sprawdź sobie ile mam na psn kupionych... To post do osób które potrzebują na szybko gotówki a ja mogę im dać bez marudzenia tak naprawdę to obniżam cenę o koszty wysyłki więc nie wiem w czym widzisz problem ja tu was czuje tylko zwykły ból **** 


    @maciek4281 ty jestes głupszy niż ustawa przewiduję 😅 zaoferowałem 15zl mniej mówisz że dasz 5zl więcej no to sprzedam ci 10zl taniej w czym ty tu widzisz problem?  Mam gry które dostałem na ps plus albo kupilem na promce za jakieś grosze a płyty mi leżą Po prostu żal ci tylek ściska ze ktoś może kupić coś taniej od ciebie a jak daje tobie możliwość kupna taniej to wymyślasz jakieś bajki 


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1584618646

    @maciek4281 @Lucek121 I po co te wyzwiska? Jeszcze trochę i dojdzie do niemiłych słów.... Admin zaraz zobaczy i będzie musiał zareagować i będziecie się tłumaczyć i po co to wam? "MOŻE" chłop dobrze chce,a wy już na niego zęby ostrzycie:D. W każdym  bądź razie tyle ode mnie. Pozdrawiam.

    6 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1584619068

    @Masteron słuchaj no nie potrzebnie dałem się sprowokować ale taki jestem żygaja jadem jakbym chciał gry za połowę ceny targać.. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1584622416

    @Lucek121 Ale Twoja lista gier jest niepubliczna, więc nie damy rady zobaczyć tej wspaniałej kolekcji ponad 200 gier 😔

    A jeśli dla przykładu mam grę wartą najmniej 150 zł na olx, to ile oferujesz? 135 zł jak rozumiem?


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1584622472

    Lucek skoro chcesz kupować w cenach "hurtowych" to jest w Twoim interesie aby pisać do ludzi i próbować targować bo jak mi zależy na jakiejś grze i mam w głowie budżet na nią to nie czekam aż ktoś łaskawie do mnie napiszę czy może przypadkiem nie poszukuję tylko sam przeglądam olx/allego/wymiengry i wysyłam wiadomości:) podrawiam

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1584625905

    @Lucek121 głupi jak but to jesteś sam. Zaczynasz pisać coraz większe bzdury więc uważaj na słowa.

    Przeczytaj swoje posty i zwróć uwagę , że sam zacząłeś pisać o cebulach więc dlaczego się unosisz gdy odpisałem ci twoimi słowami? 

    A jak chcesz sprzedać w takich super cenach to zapraszam.

    Dawaj wszystko co masz do sprzedania tylko konkretnie i bez wywodów

    @Masteron ja tylko po raz kolejny odpowiedziałem jego słowami


    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1584630110

    @Lucek121 wstaw na serwis swoje gry w tych okazyjnych cenach. Chętnie bym je zobaczył 

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1584636584

    Jak ten profil z 200 grami ma się do tego o co prosisz w wątku?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 115 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1584646552

    Ja wtrącę - przypominam o rozwadze podczas kupna/sprzedaży gier. 

    Najpewniejszym środkiem podczas sprzedaży/kupna jest wysyłka za pobraniem.


    @Lucek121 jeśli chcesz kupować gry zachęcam do przeglądania ogłoszeń z grami na sprzedaż. Jest możliwość negocjacji cen i wysyłania swoich propozycji. Zachęcam Cię również do wystawienia swoich gier na wymianę lub sprzedaż.


    Ze swojej strony ostrzegam przed "okazjami" i "gorącymi ofertami tu i teraz". Zawsze upewniajcie się przed zakupem, a o ile to możliwe wybierajcie wysyłkę za pobraniem.



    5 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry