Kupię gry w okazjonalnej cenie

Lucek121

Postów: 8 Nowicjusz
1584558644

Cześć wszystkim, 


Mam nadzieję że post jest zgodny z regulaminem... Jeśli to nie odpowiedni dział to proszę o przesunięcie a jeśli niezgodny to o delete 😅


Słuchajcie jestem maniakiem gier coop na 2 graczy ale również na 4 generalnie gier na ps store mam ponad 200 dlatego postaram się je jutro spisać które mam aby ułatwić sprawę. Ogólnie od niedawna jestem posiadaczem googli vr i 2xmove i kupuje teraz gry jak leci na vr ale generalnie robię to na promkach i gry kosztują mnie 20-30zl ale nie o tym.. 


Post kieruję do osób które posiadają gry i potrzebują szybkiej gotówki zapraszam osoby do kontaktu które posiadają głównie gry na vr oraz coop lub party games w cenie poniżej niż obecnie na psstore lub taniej niż najtańszą sztuka na olx czy allegro i na odwrót . Oczywiście jeśli coś jest na psstore za 100zl ale na olx za 50 to max mogę dać 35zl ale bez marudzenia może być nawet bez pudełka byle gra działała celująco 😅 nie kupuje gier na handel tylko dla mojej rodziny na wspólne wieczory 😎


Zapraszam do kontaktu 

Pozdrawiam serdecznie


Psn id NemesisPL - nick bardzo stary a nie mogę zmienić bo wiąże się to z utratą wielu godzin gry online 😅

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 752 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1584787591

    Tu nie chodzi o edytowanie niewygodnych wpisów, a o kulturę...już ktoś mnie ubiegł w usunięciu.

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry