Kupię gry w okazjonalnej cenie

Lucek121

Postów: 8 Nowicjusz
1584558644

Cześć wszystkim, 


Mam nadzieję że post jest zgodny z regulaminem... Jeśli to nie odpowiedni dział to proszę o przesunięcie a jeśli niezgodny to o delete 😅


Słuchajcie jestem maniakiem gier coop na 2 graczy ale również na 4 generalnie gier na ps store mam ponad 200 dlatego postaram się je jutro spisać które mam aby ułatwić sprawę. Ogólnie od niedawna jestem posiadaczem googli vr i 2xmove i kupuje teraz gry jak leci na vr ale generalnie robię to na promkach i gry kosztują mnie 20-30zl ale nie o tym.. 


Post kieruję do osób które posiadają gry i potrzebują szybkiej gotówki zapraszam osoby do kontaktu które posiadają głównie gry na vr oraz coop lub party games w cenie poniżej niż obecnie na psstore lub taniej niż najtańszą sztuka na olx czy allegro i na odwrót . Oczywiście jeśli coś jest na psstore za 100zl ale na olx za 50 to max mogę dać 35zl ale bez marudzenia może być nawet bez pudełka byle gra działała celująco 😅 nie kupuje gier na handel tylko dla mojej rodziny na wspólne wieczory 😎


Zapraszam do kontaktu 

Pozdrawiam serdecznie


Psn id NemesisPL - nick bardzo stary a nie mogę zmienić bo wiąże się to z utratą wielu godzin gry online 😅

  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1584559769

    To jest zdecydowanie najlepszy post w tym roku 😂

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1584560923

    @Asamer Faktycznie przebił tym tematem nawet bombową cenę i gracza hehe

    7 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1584561659

    @Asamer @maciek4281 nie bardzo wiem co was tak śmieszy? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1584562023

    @Lucek121 No widzisz, mnie jak kolegów wyżej  również śmieszy. Cebula master ;)

    7 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1584562273

    @Zurek w takim razie wy wykazujecie się poziomem Janusz master bo sporo gier jest tu wystawione poniżej najtańszej oferty olx/allegro mój post jest tylko spersonalizowany do gier local multi bo takiej opcji ten serwis nie posiada i sporo gier jest też wystawione kilka miesięcy temu

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1584564602

    Myślałem, że w wieku 31 lat nie można się zsikać w gacie. A jednak...

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1584566409

    @Lucek121 Powiem w skrócie: szanujmy się.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1584567474

    @Lucek121 ja z kolei nie będę się rozpisywał na twoje dziwne wywody i oferuję zakup każdej gry piątaka drożej niż ty zaoferujesz.

    I tym sposobem kolejny cwaniak zostanie wyautowany i pozostanie mu kupowanie gier na promocjach po 20zł jak sam napisał.

    Dziękuję ci za uwagę a osoby zastanawiające się nad złożeniem mu jakiekolwiek oferty zapraszam na priv

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 8 Nowicjusz
    1584569970

    @maciek4281 wiesz co mam kilka gier do sprzedania mówisz że bierzesz wszystkie zatem 10zl różnicy od najtańszej na olx bierzesz? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1584601435

    @Lucek121 I myslisz ze teraz kazdy ci bedzie sprzedawal taniej niz na allegro bo ty tak chcesz ? Jak dla mnie to jest troche brak szacunku dla ludzi ktorzy kupuja te gry za swoje ciezko zarobione pieniadze a ktorzy chcieli by otrzymac za swoja gre przynajmniej ta rynkowa najnizsza cene. Wiec tak jak powiedziales "szanujmy sie" bo dla mnie takimi tekstami ze gre kosztujaca 50 zl wezme za 35 zl max to typowa zagrywka lombardow, kupic tanio sprzedac drogo a nie "dla mojej rodziny na wspolne wieczory". Mysle ze jak komus zalezy na grze to kupi ja po normalnej rynkowej cenie a nie bedzie proponowal takich niepowaznych cen. Tak robia "typowe madki" ktorym najlepiej to dac wszystko za darmo i jeszcze pod dom przyniesc :D Przepraszam jezeli cie urazilem nie mialem tego na celu ale po prostu denerwuja mnie ludzie ktorzy nie szanuja pracy innych a chca byc cwansi niz sa :) 

    5 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry