Jak należy wyceniać gry? Pożyteczny wątek dla każdego.

herbatkowy

Postów: 101 Wygadany
1557831926

Zakładam ten wątek zmotywowany historią znajomego który prowadzi stacjonarny punkt wymiany gier, zasady ma proste i uczciwe- dlatego chłopa lubię i czasem zrobię z nim jakiś deal (20zł za wymianę gry o tej samej wartości, jak wartość jest inna to się dopłaca- proste i logiczne). Ale ostatnio powiedział mi że przyszedł do niego ancymon z Fifą 17 dwudziestoma złotymi no i chciał Fifę 19, jak kolega zażądał dopłaty to został wyśmiany i nazwany oszustem, bo wymiana miała kosztować 20zł. Szczena mu opadła.



Ja mam proste założenie- jestem graczem i na graniu nie chcę zarabiać, a jedynie jak najmniej stracić. Więc zawsze kupuję możliwie najtańszy egzemplarz, i tą samą zasadą kieruję się przy sprzedaży- zawsze wystawiam najtaniej.


A Wy jakimi zasadami kierujecie się przy wycenianiu  gier? Myślę że ten wątek może być pożyteczny dla wszystkich nowych użytkowników, lub tych którzy ciągle błądzą w ekonomicznych labiryntach stosując jakieś przedziwne antylogiki.

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558021190

    @Niedlahandlarzy

     No to troll is over. Jak mi nieprzykro. Jak masz tutaj słabnąć to może idź gdzieś indziej gdzie nie będziesz mdlał?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1558021468

    Troll bo pisze prawde:) Słabnąć skąd taki wątek co robię się niewygodny? 

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558021652

    @Niedlahandlarzy

    Mi tam jesteś potrzebny jak majtki wiadomo komu (łapki w dół z resztą tak samo). Będzie czarna lista to będziesz jednym z pierwszych, który tam wyląduje. Tymczasem EOT, over and out.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1558021862
    To jeszcze tej czarnej listy nie ma? No co ty serio wrzucisz mój nick na czarną liste:) nie no ide sie pociąć inaczej nie wyrobie. I po co ta złość? Przecież forum jest do wyrażania swoich opinii i z jakimiś majtkami już nawet tutaj wyskakuje uspokuj się pamiętaj o kulturze osobistej.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1558022729

    Argument mój jest taki skoro jest łapka w górę to i musi być i w dół:) proste a skoro nie ma łapki w dół to usuńcie tą łapkę w górę haha nie wierzę co pisze xD takie to trudne aby zrozumieć?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1558022803

    A tak szczerze to co to ma wspólnego z tym tematem?

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1558024267

    No nic :D bo napisałem wcześniej że sorki że tak z dupy ale czemu jest łapka w górę a nie ma w dół i temat się rozwinął. Ale jedyna odpowiedź jaka otrzymałem że im to jest nie potrzebne to pytam się po raz kolejny to po co ten kciuk w górę? xD 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1558024453

    A i jeszcze czego się dowiedziałem że jak na przykład nie otrzymujesz kciuków w górę to oznacza że to jest kciuk w dół beka niewierze xD no jeszcze z takim forum się nie spotkałem.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 14 Początkujący
    1558025093

    @Erick0674 dam ci kciuka w górę żeby nie było że Cię nie lubię hahaxD

    0 Fajne!
  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 753 Pułkownik
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1558025323

    Dalsze posty nie na temat będą kasowane bez ostrzeżenia.

    Jak chcecie podyskutować o sensie łapki w dół, zapraszam do założenia osobnego tematu.

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Stanąć twarzą w twarz z własnymi koszmarami. Hellblade: Senua’s Sacrifice - recenzja gry (XSX/Xbox Remote Play)
22 maja 2024

Druga połowa maja dla fanów Ninja Theory i Hellblade: Senua’s Sacrifice będzie bardzo gorąca. Wróć, raczej mroczna!

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry