EA Access na ps4

Lajta

Postów: 5 Nowicjusz
1564158336

Witam. Mam problem a mianowicie chce zakupić subskrypcje ea access lecz musze podać dane do karty. Jest to dziwne skoro mam na koncie (portfelu) 30zł a chciałbym dokonać zakupu na miesiąc tj 15 zł. Odrazu zaznaczę ze nie posiadam karty ze względu na wiek. Czy jest szansa jakoś to kupić?

  •  
    Postów: 250 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1564321010

    Biblioteka na PS4 póki co do mnie nie przemawia bo nie grywam w sportówki. Może 3-4 tytuły bym dla siebie znalazł ale mimo wszystko spoko oferta dla osób które łykają kolejne FIFY i NHLe jak pelikany. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 29 Początkujący
    1564581878

    Czy ktoś z posiadaczy accessu z Xboxa bądź PC, jest w stanie powiedzieć w jakim czasie FIFA 20 trafi do biblioteki ? Czy jest tak jak z 19, gra zostanie dodana 2 miesiące przed ogłoszeniem kolejnej części czy jest szansa na wcześniejsze pojawienie się tytułu ? I jak to wygląda z premierowymi grami od EA, po jakim czasie trafiają do biblioteki?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 9 Nowicjusz
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1564742832

    @neKu  FIFA 20 ma trafić do biblioteki w dzień premiery czyli 27 września 2019, a posiadacze EA Access zagrają już tydzień wcześniej (19 września) w przedpremierową wersję próbną. Edycja Mistrzowska oraz Edycja Ultimate pozwoli zagrać w pełną wersję gry na 3 dni przed premierą czyli 24 września. W Edycje Standardową zagrasz w dzień premiery - 27 września.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1564745055

    @anetka ta fifa 20 w ea access to jest taki deal... jeszcze jak się odsprzedało fife 19 w dniu premiery ea acces na ps4 za 50 zł... roczny sub i fifa 20 na premierę za 30 zł. A fifa 19 dalej na dysku :)

    btw. czyli 19 września dostajemy 10 godzinnego triala? czy jak to jest? a potem pełna wersja dopiero 24 września?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 133 Wygadany
    1564747315

    @anetka  

    A skąd masz takie info, że dostaniemy na premierę? Chyba, że w najdroższym abonamencie na PC. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1564747911

    Nie wiem skad macie info ze fifa 20 bedzie na premiere w ea access xd nigdzie o tym nie pisza , jedynie jest info ze jak sie ma ea access i cyfrowy pre-order fify 20 to mozna zagrac juz tydzien wczesniej :D FIFY 20 nie bedzie na premiere w ea access :D pomyslcie przeciez by im sie to kompletnie nie oplacalo :D 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1564770484

    @spoko było o tym na e3 :) też myślałem, że to bujda, ale już drugi raz ktoś pisze coś identycznego. Opłacać im się będzie, bo każdy kto zapłaci 300 zł za grę przynajmniej część z tego wpakuje w fut/paczki i ilość rocznych subów będzie wykupiona w milionach. Zastawiałbym się czy ea na pewno nie będzie się to opłacało.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 87 Gaduła
    1564774996

    @milka_90 musieliscie pomylic ea access z early access, na e3 o tym na pewno nie bylo, gdyby bylo bylby po tym jakis slad w necie a nie ma zupelnie nic :) i jaki to bylby dla nich interes jak ludzie olali by gre pudelkowa za 250 zl na premiere i kupili abonament za 79 zl za rok przeciez to nie logiczne :) fifa 20 bedzie pewnie w ea access z 2 miesiace przed premiera fify 21, ktos cos zle zrozumie i potem sa takie teorie :) 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 222 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    1564775489

    Jedyne informacje które wyczytałem to te że FIFA 20 będzie owszem ale w jakimś origins prems

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Szerzenie zarządzanej demokracji. Helldivers 2 - recenzja gry (PS5)
20 maja 2024

Kooperacyjna strzelanka trzecioosobowa opracowana przez Arrowhead Game Studios i opublikowana przez Sony Interactive Entertainment - "to jedna z najlepszych gier ostatniego czasu w jakie grałem".

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry