15 minut z... On The Road: The Truck Simulator

Cezorek

Postów: 162 Bywalec
1631654015

Moje pierwsze wrażenia z ww gry są bardzo kiepskie.

Chciałbym was prosić do dyskusji o tym "wspaniałym" tytule, czy według was jest w tej grze jakiś potencjał?


Plany był dobry, ale...


Pierwsze odpalenie gry odrzuca. Interfejs jest tragiczny, poruszanie się po menu równie złe.

Zaczynając od ikon, kończąc na grafikach tekstur - wszystko jest dramatyczne. Auta AI wyglądają jak z kartonu, niektóre są zupełnie płaskie. Ładowanie tekstur jest okropne, wszystko kłuję w oczy niemiłosiernie. Ciężko cokolwiek dostrzec w lusterkach, auta nagle się pojawiają i tak samo znikają niespodziewanie. Za kierownicą niemal niemożliwe jest oczytanie zegarów. Grafika najgorszym punktem gry.


Sam pomysł na rozgrywkę jest całkiem ok. Wychodzenie z auta, tankowanie itp. bardzo mi się podoba, jednak wszystko wymaga poprawek. Operacja tachografem, światłami czy zapłonem jest kiepsko rozwiązana, mam wrażenie, że gra robi wszystko, aby utrudnić dla gracza całą zabawę. Po uruchomieniu pojazdu, ruszamy, zaczyna się kolejny problem. Przy 80km/h auto jest niemal nie do opanowania. Buja po całym pasie, mimo ustawień ruchów kierownicą. Sama trasa (w moim przypadku 105km) trwała prawie 5 godzin (w grze), co jest mocno odklejone od realiów. Droga jest mega nudna. Nic się nie dzieje, przy pojawieniu się większej tekstury gra klatkuje, wcale nie czuć prędkości - masakra. Wjeżdżam do miasta i gra staje do góry nogami. Lag. Tekstury się ładują wszystkie na raz i za chwile znikają - magic. AI potrafi odwalić niezłe akcję. Przez piętnaście minut gry miałem takie kwiatki jak:

- jadący przede mną AI nagle stanął w pionie, spadł na koła i zaczął zawracać na środku autostrady finalnie kręcąc się w kółko

- budynek zaczął wirować i zniknął

- znak wyrósł z podziemi przy wyjeździe ze stacji

- wyprzedzający mnie autobus nagle zmienił 3 pasy w prawo taranując wszystkich na drodze

...a przypominam, że to wszystko zadziało się w ok. 15 minut (105km w grze).


Ogólnie moim zdaniem, gra powinna być F2P jako beta w fazie rozwoju. Wstyd by było żądać złotówki za takiego gniota w tym momencie.


Czy waszym zdaniem jest jakaś szansa na wyciągniecie tej gry z dna?

  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1631707251

    Co to za wypociny ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1631733105

    @realizator no tak... Zapomniałem, że na tym forum nie można nic napisać odnośnie gry, bo tutaj sami recenzenci i redaktorzy.

    8 Fajne!
  •  
    Postów: 192 Bywalec
    1632073645

    @Cezorek można ale żeby było logicznie i składniowo po Polsku ale to recenzją czy czym kolwiek nazwać nie można... 

    @medusa ahhh kozak w sieci piz w świecie 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1632076590

    @realizator bo to nie recenzja. Tylko moja opinia, że gra na Xbox One S w tym momencie jest zupełnie stracona. Nic tam nie działa jak powinno.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 198 Bywalec
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1632086523

    Chłop wyraził swoją opinię i tyle. To raczej nie miała być żadna profesjonalna recenzja, żeby miał się jakoś wielce spinać. Chyba nie trzeba ich pisać, by móc spokojnie wymienić się wrażeniami z jakiejś produkcji, tudzież wspólnie porozmawiać nad jej przyszłością, prawda? 


    No i panowie, nie macie chyba po czternaście lat, żeby robić taką żenadę na forum? Potluczcie sobie kogoś w Tekkenie, może takie teksty jakoś ulotnią się z głowy. 


    EDIT: Panie Realizator, spinasz się tak o wypowiedź kolegi wyżej, samemu pisząc z błędami interpunkcyjnymi. Trochę słabo. 

    4 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry