Zamykany temat? Cenzura??

Lilka

Postów: 2 Nowicjusz
1639638889

Dlaczego mój temat, został usunięty wraz z postami? 

Temat dotyczył sprzedaży Playstation 5. 

Nie naruszyłam żadnego regulaminu, mało tego.

Wystarczyło tylko wytknąć błąd moderacji, delikatną żartobliwą szpilkę i cyk nie ma już tematu. 

Chyba naruszyłam czyjeś ego. 

Zastanawiam się teraz, czy i teraz ten temat zostanie usunięty. 

Ale hej!

Możecie być spokojni, opiszę wasze praktyki na swoim blogu i innym dużym portalu z grami, gdzie jestem stałą użytkowniczką :) 

Nie rozumiem tego, w taki sposób tracicie nowych użytkowników i będę robiła chyba teraz więcej screenów.

Takie wasze praktyki, to strasznie słabe jest. 

No, troszku się pożaliłam bo nie znoszę tego. Takim sposobem dołączacie do cenzuralnych stron i portali na mojej liście. 

Szkoda, trzeba chyba bardziej się przyjżeć kogo zatrudniacie, ale co ja tam wiem. 

Przecież jak to słyszałam jestem randomem z internetu :)

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1639641996

    Przez około 6 godzin wisiał post, który mówił o tym, co się stanie jak nie dostarczysz linku do OLX czy Allegro ze sprzedażą PS5.


    Opisane też zostały bzdury związane z zablokowanie ogłoszenia na OLX z uwagi na "niską" cenę - wystawiłem za mniejszą kwotę niż twoja, ogłoszenie wisiało parę godzin, miałem masę wiadomości.


    Nie wiem czy twoje działanie to jakaś akcja przeciwko temu portalowi czy faktyczna złość na udaremnienie scamu, ale pomimo tylu postów nadal nie dostarczyłaś choćby minimum wiarygodności.


    Także ten temat zostawiam do dyskusji, a ciebie  - kimkolwiek jesteś - zapraszam do nowego tematu z odpowiednimi linkami do portali ogłoszeniowych. Tutaj niestety nie można wystawić ogłoszenia sprzętu formalnie.

    5 Fajne!
  •  
    Postów: 2 Nowicjusz
    1639644334

    @mastahluc Przez 6 godzin wisiał post?

    Jest godzina 9.30, sorki ale nie bawię się w Catwoman i zaskoczę Cię, może to dziwne, ale w nocy śpię.

    Szok. Śpię.

    Nie było tam linków gdyż na tych portalach opisałam sytuację, nie tylko tu. Obszerniej gdzie indziej i nie będę się powtarzała, wystarczy sprawdzić, przeczytać. Zapoznać się z praktykami wyżej wymienionych portali, które zostały sprawdzone :) Nie znając tematu, zarzucając mi bzdury to samo mogę skierować do Ciebie. W życiu już nie będę ich wspierała niczym, na szczęście są alternatywy. Mało tego na kilku portalach mam ogłoszenie i wystarczy sprawdzić, siostra mi też pomaga to nie duży wysiłek ani problem. Kiedyś mniej popularne portale z ogloszeniami też robiły ten problem. Opisałam wszystko i wiesz co? Teraz dziwnym zbiegiem okoliczności sobie wiszą ogłoszenia. Serio, może 3 minuty klikania. 

    Trafiłam tu z polecenia, więc założyłam pozytywne zdanie. Zmieniło się i to nie złość za nie wiadomo jakie idiotyzmy, a zdjęcie tematu i usunięcie postów z mojego konta. Jest to cenzura wypowiedzi, a usuwanie rozmów użytkowników nie kończy się dobrze. Ale nie martw się, opisze te praktyki i zachowanie w stosunku do mnie. Użytkownicy zadecydują o wiarygodności, bo sory ale wasza dla mnie spadła.

    Ja dostarczyłam wszystkich informacji o jakie mnie pytali. Nie stanowiło to problemu, a nawet dodałam zdjęcia.

    Twoje ostatnie zdanie jest boskie.

    Widać mogą użytkownicy, którzy nie mają swojego zdania przeciw moderacji, czy tam kółko wzajemnej adoracji, dlaczego tak uważam? 

    Wspominałam, że trafiłam tu z polecenia i z polecenia miałam dać ogłoszenie na forum? Hmmm.. Ciekawe dlaczego ^^ 

    I na tym nie będę dalej dyskutowała i jesteście na mojej liście cenzuralnych portali i stron za takie praktyki po prostu.

    Straciliście moje dobre wrażenie i tyle. 

    A czy moje zdanie jest nie ważne? 

    E tam, skoro takie jest, to nie macie czym się przejmować.

    Heja!

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1639646812

    @Lilka

    Post dodałem około godziny 18:00 z informacją, że masz czas do końca dnia na dodanie jakichkolwiek linków do portali aukcyjnych gdzie można zawrzeć najprostszą transakcję. Teraz twierdzisz, że gdzieś ogłoszenia są i jako odbiorcy ogłoszenia na forum mamy sobie sami poszukać. C'mom - w jakim świecie żyjesz? To ty masz nam udowodnić swoją uczciwość, a nie my mamy sobie jej poszukać w sieci.


    Dodatkowo łatwo udało mi się obalić historię z OLX - opisałem to wyżej. Nawet z premedytacją wystawiłem je tak, żeby od razu wyglądało na scam. Przeszło jednak weryfikację i nawet można było dodać przesyłkę OLX.


    Słuchaj - ja na tym forum jestem moderatorem i to między innymi ja mam dbać o tę część serwisu. Zobacz jak z mojej perspektywy wyglądała twoja wczorajsza inicjatywa:

    - nowy użytkownik, konto raptem od paru godzin,

    - zero jakichkolwiek informacji w profilu, po czasie dodany awatar,

    - po paru godzinach od rejestracji pojawia się temat na forum o sprzedaży PS5 - sprzętu tak pożądanego, że ludzie dosłownie głupieją i ślą setki złotych randomowym ludziom w internecie, bez jakiejkolwiek refleksji i weryfikacji,

    - w temacie brak jakichkolwiek linków do jakichkolwiek portali ogłoszeniowych,

    - historia o OLX obalona własnym przykładem, Allegro niesprawdzone - jak zakładałem tam konto to weryfikacja była jeszcze listowna, nie wiem jak teraz wygląda proces tworzenia konta i czy są jakieś ograniczenia dla świeżych kont,

    - zdjęcia niewiadomego pochodzenia,

    - cena podejrzana z uwagi na przeogromne zainteresowanie nawet używanymi konsolami.


    Przeczytaj te myślniki i zastanów się czy na ich podstawie byłabyś skłonna wejść w interes z taką osobą.


    Temat z wczoraj został usunięty (nie zamknięty) właśnie z uwagi na bardzo duże prawdopodobieństwo scamu. To dlatego nie widać żadnych postów z wczoraj. Nie ma to związku z żadną cenzurą. Zwyczajne dbanie o bezpieczeństwo - ktoś przecież mógłby stracić rozum i jednak odezwać się pomimo zamknięcia tematu. Gdyby nie sytuacja nie dotyczyła PS5, a innego sprzętu, na widok, którego ludzie nie wariują, to reakcja też byłaby inna.

    12 Fajne!
  •  
    Postów: 333 Maniak
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    1639649127

    @mastahluc  (Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 255 Zadomowiony
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1639650817

    @Lilka

    Uwielbiam jak ktoś straszy swoim blogiem.

    Jak już opiszesz dokładnie sytuację to oczywiście nie zapomnij dać nam tu linka do tego Twojego bloga i "innego dużego portalu z grami" 🙂

    3 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1639651302

    @Asamer

    Duży portal to chyba PPE - coś tam jest. Bloga nie znalazłem - jest multum innych Lilek, ale to jakieś dzieciowo-życiowo-jedzeniowe blogi :)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1639652757

    @mastahluc  

    Super czujność, z kilometra śmierdziało wałkiem!

    Dla potomnych ku przestrodze, wiadomo czas świąteczny to i znajdą się ludziki, którzy chcą złupić innych.

    3 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1639653236

    biografie pisza jakby sprzedawany przedmiot kosztowal z 200k pln. chce sprzedac konsole to niech sprzedaje skad masz wiedziec czy to scam czy nie co ci do tego nie chcesz to nie odpisuj

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 96 Wygadany
    1639653305

    @mastahluc oceniasz kogos po nazwie czy jak profil wyglada jak u hindusa scamera

    0 Fajne!
  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1639655358

    @mrsolo  

    Kupiłbyś coś od kogoś, kto przed chwilą założył profil, kompletnie nic w nim nie jest uzupełnione i nie ma możliwości przerzucenia tego przez system transakcyjny?

    1 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Egzystencjalne dylematy zakonnicy - recenzja Indika (2024)
9 maja 2024

Lubię gry, którym łatwo można przypiąć łatkę „dziwna”. Przenosimy się do zimnej, brudnej Rosji i lądujemy w jednym z monastyrów gdzieś na pustkowiu.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry