Xbox - OneDrive

Cezorek

Postów: 162 Bywalec
1552514130

Mam taki problem z ujeciami Xbox. Robie ujęcie (foto najczęściej) zapisuje to na onedrive, wszystko wyskakuje, że ok. Loguje sie na ondrive na kompie i tam nic nie ma. To samo konto i nic.

Gdzie może być problem ?

  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552578842

    Może głupie pytanie: nie masz jakiegoś adblocka/uBlocka itp. u siebie? Jesteś pewien, że synchro się zakończyło na Twoim koncie?
    Konto M$ nie powinno sprawiać problemów. Dla pewności czy wszystko działa weź uploaduj jakiś dokument/zdjęcie itp. z poziomu przeglądarki na kompie lub apki OneDrive na telefonie (tak, też jest).

    Na konsoli w aplikacjach jest do pobrania apka One Drive na konsolę. Zobacz, czy widzisz foldery i pliki w nich. Generalnie tak samo powinieneś zobaczyć owe pliki na apce w telefonie.
    Jeśli w dalszym ciągu nie masz żadnych - dosłownie - żadnych plików no to pozostaje Ci tylko telefon do przyjaciela a dokładniej do Pomocy Technicznej Microsoftu.

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552579337

    Z adblockami już kombinowałem.

    Sprawa wygląda tak, że uploaduje np. foto na kompie i otwieram to na każdym innym urządzeniu. Upload z telefonu czy tabletu też z takim samym efektem. Problem jest tylko jak zrzucam coś z klocka na onedrive to nie widzę tego nigdzie tylko na konsoli... 

    Myślę, że problem jest gdzieś w samym uploadzie. Może coś go przerywa w końcówce lub ukrywa gdzieś pliki... Sam nie wiem...

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 38 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1552583408
    No to prosta rzecz do wykonania - przywrócenie ustawień na konsoli (bez utraty swoich danych). Wtedy zobacz, czy pomoże.
    0 Fajne!
  •  
    Postów: 162 Bywalec
    1552585091

    @vaGRAnt Nawet na to nie wpadłem... Pomogło, dzięki!

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry