Xbox one x pytania Nowego użytkownika

lukasplock

Postów: 26 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1567866554

Witam dziś kupiłem  fabrycznie nowego xbox one x i mam kilka pytań?


1) Czy jest tryb spoczynku czy mogę pobierać gry jak konsola jest częściowo wyłączona ( na ps4 jest)

2) Czy mogę wyłączyć dźwięk w menu głównym tzw przechodzenia prawo i w lewo gałką?

3) Czy jest weryfikacja dwuetapowa bo nie mogę znaleźć na ps4 jest?

4)W pudełku z konsola mam 1 miesiąc na golda i 1 miesiąc na gamepass I pytanie brzmi czy jak aktywuje sobie np golda na 1 miesiące z tego pudelka  to czy będę mógł po tym miesiącu skorzystać z kodu gamepass ultimate na 2 miesiące jest teraz promocja A kolega dał mi kod w postaci upominku?

5) wraz z konsola dostałem kod na fallout 76 ale on mnie nie interesuje czy mogę go sprzedać bezproblemowo na jakimś portalu aukcyjnym i nie będzie za to problemów?



  •  
    Postów: 11 Początkujący
    1567938545

    @lukasplock


    Hej. Co do pytań:


    1. Możesz ustawić pobieranie treści, aktualizacji oraz wstrzymanie gry. Ustawienia - System - Aktualizacje i pobrane (tutaj o zezwoleniu na aktualizację i i zdalną instalację). Ustawienia - Zasilanie i uruchamianie - Tryb zasilania i uruchamianie - Tryb zasilania - Tryb Instant-on (Szybsze uruchamianie. Włączona tres pozostaje w trybie uśpienia), 

    2. Nigdy tego nie sprawdzałem bo mi nie przeszkadza. Poszukam w wolnej chwili. Chociaż... Wydaje mi się, że powinno być,

    3. Tego nie pamiętam, szukaj w sieci, 

    4. Tak, możesz skorzystać z kodu. Ważne jest by nie łączyć. Musisz wykorzystać te użyte z zestawu. Po upłynięciu ich terminu wykorzystaj te, które masz jako upominek,

    5. Możesz go sprzedać. Na G2A czy CD Keys też są kody. To Twoją sprawa co z tym zrobisz. 


    Pozdrówki, 

    Codzienny_gracz

    4 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry