Xbox One ed. limitowana Call Of Duty Advanced Warfare 1tb [S/W]

Cinek

Postów: 32 Początkujący
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Tester

1552254236

Witam. Na wymianę mam konsolę Xbox One w edycji limitowanej Call Of Duty Advanced Warfare, z dyskiem o pojemności 1tb. Konsola kompletna, w idealnym stanie wizualnym jak i technicznym. W zestawie konsola, pad z edycji limitowanej w bardzo dobrym stanie, słuchawka, nie otwarta, do tego gry ze zdjęcia plus far cry 4 w pudełku i 3 gry na dysku, karton też jest. Możliwa sprzedaż, jak i wysyłka. Więcej zdjęć modę podesłać pv. Wymienię na cokolwiek co mnie zainteresuje, najchętniej na ps4. 

(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1552401934

    samego pada nie chcesz sprzedać? albo wymienić  się na innego z moją dopłatą ? 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 32 Początkujący
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1552404643

    @Cypisiania Niestety. Ale na olx widziałem, że ktoś sprzedaje. :)

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 6 Nowicjusz
    1552457305

    @Cinek  Ok, sprawdzę ?

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 288 Legenda Forum
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    1553009784

    A ile cenisz przy gotówce?

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry