Wyszukiwarka ofert

konewko Elite Vip

Postów: 747 Major
Odznaki:

WymieńGry.pl Ranga Hero

WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

WymieńGry.pl Ranga Tester

1605718893

Może pomysł i głupi trochę, ale wydaje mi się, że w moim mniemaniu znacznie przyspieszyłby wynajdywanie osób z daną grą.


Jest taka stronka jak fixly.pl. Zasada jest prosta. W okienku wpisujemy coś co nas interesuje, np. dekarz. Dalej wybieramy stosowne opcje: skąd ma być ten dekarz, dalej co ten dekarz ma zrobić i tak dalej aż do właściwego pytania. Wysyłamy takie zapytanie na koniec do wszystkich, którzy kwalifikują się do tego, co wpisaliśmy. Dziś na tej stronie znalazłem kilka konkretnych firm zainteresowanych zrobieniem strony internetowej i oni odzywają się do mnie jako pytającego już o warunki i termin. Fajne, co?


Co gdyby takie coś wprowadzić tutaj? Wpisujemy tytuł gry, potem język, jeśli na sprzedaż to cenę, skąd, zasięg i wynajdujemy w 2 minuty wszystkich, którzy mają konkretny tytuł, w konkretnej cenie lub widełkach i od razu do nich wysyłamy zapytanie ofertowe. Jest to mega rozwiązanie dla ludzi leniwych, którym nie chce się pisać 100 PW o jedną grę.


Zdaje sobie sprawę, że to burzy obecny profil strony, ale może warto się nad takim systemem zastanowić, np dla aplikacji mobilnych, gdzie ludzie się spieszą i nie mają czasu przeglądać sto stron z daną grą

  •  
    mastahluc Support Elite Vip
    Postów: 760 Avenger
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1605719296

    Nie głupie w sumie. Takie mocne rozwinięcie "automatora", o którym piszę co rusz.

    Oczywiście jestem za.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 131 Wygadany
    1605722101

    Za

    0 Fajne!
  •  
    krowek Admin
    Postów: 139 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    1605744630

    Fajny pomysł, mamy już spisanych kilka wizji na dopasowania wymian / wyszukiwarkę ofert w stylu automatora.


    Myślę, że wrzucimy na forum jakieś szkice tej funkcjonalności czy być może udostępnimy taką funkcję do testów.


    W ankiecie, którą niedawno udostępniłem tutaj pojawiło się wiele ciekawych pomysłów na tego typu usprawnienia.


    Będziemy działać nad tym bo jest to obecnie jeden z głównych priorytetów, jednak ciężko mi określić kiedy pojawi się pełna wersja tego rozwiązania w serwisie.



    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry