Wrażenia po pokazie Xbox Games Showcase z 23 lipca

Heremis

Postów: 11 Początkujący
1596253741

Jako że żodyn, powtarzam, ŻODYN nie poruszył tego tematu, to robię to z delikatnym poślizgiem. Jak waszym zdaniem wypadł pokaz, dobrze, średnio, a może to była katastrofa?

Były wg was jakieś niespodzianki, a może i wielcy nieobecni?


Mi osobiście zabrakło jakiejś prawdziwej bomby, chociaż ogłoszenie powstania Fable mocno rozbudziło moje nadzieje na przywrócenie do życia wielu innych, starszych marek.


A wy jak się na całość zapatrujecie?

  •  
    konewko Elite Vip
    Postów: 747 Major
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Hero

    WymieńGry.pl Ranga Zasłużony

    WymieńGry.pl Ranga Tester

    1596268696

    Nikt nie poruszył tematu, bo moim zdaniem nie ma czego poruszać. Sytuację mają nawet gorszą niż Sony: żadnego nowego IP,  znowu Forza (kto by się spodziewał), Halo (które wygląda jak wygląda), State of Decay 3 (po co to komu to nie wiem) i render Fable, które wyjdzie za dwa lata.


    Meh... -_-

    4 Fajne!
  •  
    Postów: 101 Wygadany
    1596270043

    Tak to widzę, słabizna po całości.(Zaloguj się żeby zobaczyć zdjęcia)

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 215 Bywalec
    1596270245

    @konewko a to 18 czy ile tam studiów co Phil kupił chyba tylko na złość Sony jak Gavin Belson kupił BigHead'a... o ile ktoś oglądał Silicon Valley to wiadomo o co chodzi :)

    (w skrócie zagrywka na psa ogrodnika... podkupić byleby konkurencja ich nie wzięła i nie zrobiła czegoś dobrego).


    @Heremis

    Porażką był ten Showcase i strzałem w kolano, a całość podsumowuje ten screen z Halo.

    Tutaj TLOU2 i Tsushima i to na ps4 jeszcze, a na next geny od M$ tytuły co wyglądają jakby z x360 się urwały. Tak jak wygrywali od grudnia do momentu prezentacji PS5 tak samo wywalili się teraz na ryj. Nawet mocno zieloni fani M$ kręcą nosem.

    Serio bez nowych dużych IP jak kupione było tyle ekip? Sony może naklepać Horizona, Tsushime czy nawet Days Gone... do tych marek ludzie wrócą chętnie, a na xboxie do czego mają wracać oprócz Forzy? Sea of Thieves? Crackdown? a może Recore 2 zrobią porządne? Gearsy ostatnie były tak samo, że aż żal mi ich było podczas grania. Jakie nowe porządne IP oprócz Ori powstało na tej generacji od M$?


    A mój ulubiony tekst fanbojki zielonej, że M$ to już nie nawiązuję konkurencji z Sony jeśli chodzi o konsole... tiaaa tylko kto się chciał zesrać od grudnia do prezentacji PS5, która zamknęła im twarz, a ten showcase pokazał w jak głębokiej d*pie są naprawdę.

    2 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry