Uwagi dotyczące wyszukiwania

cysiek

Postów: 3 Nowicjusz
1568998137

Cześć,


Cieszę się, że po gametrade powstał inny portal, ale mam parę uwag dotyczących wyszukiwania w ogłoszeniach:

1. Search nie jest typu contains z wildcardami, a equals, co powoduje problem ze znalezieniem gry. Przykład: "shadow of tomb raider". Rozwiązaniem by było autouzupełnianie.

2. Po wpisaniu całości, tj "shadow of the tomb raider" mam listę wyników. Chciałbym zawęzić wyniki do PlayStation 4. Niestety się nie da.

3. Po kliknięciu na pierwsze ogłoszenie z PS4, klikam na tytuł, potem na ogłoszenia i mam link: https://wymiengry.pl/ogloszenia/g/shadow-of-the-tomb-raider-ps4. Fajnie, ale chcę wyświetlić tylko oferty na sprzedaż. Niestety link usuwa zapytanie o grę: https://wymiengry.pl/ogloszenia?deal=sprzedaz


Mam nadzieję, że będziecie się dalej rozwijali i baza użytkowników wzrośnie :)



  •  
    Postów: 33 Początkujący
    1613382925

    @KamilTruchta sugestia z adresem e-mail jak najbardziej na tak. Zawsze przy wysyłce do paczkomatu, trzeba dopytywać się o adres e-mail, to powinno iść z automatu tak jak nr telefonu. 

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 3 Nowicjusz
    1616940429

    Cześć!

    Na początek powtórzę mantrę z tego wątku: "żeby nie zaśmiecać forum, to podepnę się" :D

    Sugestia:

    Wyszukiwarka powinna mieć funkcję "szukam gry X, mam do zaoferowania grę Y".

    Oczywiście powinno to wyszukiwać tylko na ogłoszeniach, a nie kolekcjach :)


    Na ten moment trzeba działać tak, że szukając gry X wchodzę na jej stronę w Bazie, a potem w zakładkę "W kolekcjach graczy", tam otwieram profile graczy i przeszukuję je w poszukiwaniu ludzi, którzy poszukują gry Y, której chcę się pozbyć. Bardzo naokoło, żmudne, 1/10


    Pozdrawiam!

    0 Fajne!
  •  
    Postów: 381 El Profesor
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2019

    WymieńGry.pl Ranga Born to be a Player

    WymieńGry.pl Ranga UEK GS 2022

    1616995937

    @WojtekL Dzięki za sugestię, dokładnie taka funkcja będzie niedługo wdrożona. Obecnie prowadzimy testy i dopracowujemy ją graficznie.
    Na ten moment, gdy dodasz grę, którą szukasz do swojej listy, to zobaczysz wszystkie osoby oferujące ten tytuł w swoim kokpicie - choć trochę krótsza ścieżka. 

    0 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Wielkanocny Konkurs na WymieńGry.pl: Wymieniaj się i ustrzel koszulkę!
27 marca 2024

Przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego.. zachęcamy do wzięcia udziału w naszej zabawie. Gotowi na strzelanie?

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry