Ustawki na TROFEA / OSIAGNIĘCIA

arizzzona666

Postów: 17 Początkujący
1562015127

Słuchajcie, jest masa gier (zwłaszcza starych), gdzie serwery wieją pustkami i niektórym achievementowym świrom utrudnia to wymaksowanie gry. Dlatego wpadłem na pomysł, abyśmy stworzyli temat, gdzie wspólnie będziemy szukać ludzi do wzajemnej pomocy. 

Najlepiej odezwijcie się bezpośrednio do osoby poszukującej, jak zobaczycie że ktoś szuka tego samego co wy :)

- NAZWA GRY + platforma
- TROFEUM + opis
- GODZINY
- GAMER TAG


Zaczynając od siebie :)


  • Orange Box (XONE / X360)
  • With Friends Like these...
    10 Play in a game with seven or more players from your friends list.
  • 18-22 (najlepiej poniedziałki, środy i weekend)
  • ARIzzzONa666

  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1686655544

    Witam gra ktoś jeszcze w Back4Blood ? Potrzebna mi jedna chętna osoba na chwilę do trofika Zewrzyj szyki i Brutalna siła.

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 134 Wygadany
    Odznaki:

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Bronze

    WymieńGry.pl Ranga Supporter Silver

    1686768322

    @Longer może warto odwiedzić discorda Łowców Trofeów, tam zawsze ktoś poluje na coś i chyba jest większa szansa, że Ci ktoś pomoże.

    1 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1686805264

    @Ratnay dzięki za pomysł, sprawdzę bo tutaj mimo że są sami gracze to chętnych nie ma

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 1 Nowicjusz
    1689360280

    Gra ktoś może w Far Cry New Dawn na Xbox i pomoże zrobić osiągnięcie razem razniej? Będę bardzo wdzięczny 🥺

    2 Fajne!
  •  
    Postów: 66 Gaduła
    1703324305

    Witam potrzebuję ekipy do MW3 Zombi gdzie trzeba w 6 osób zgładzić tego wielkiego wężoida. Może ktoś chętny?

    3 Fajne!


Zaloguj się aby napisać odpowiedź
lub załóż konto za darmo

Wysyłaj szybciej i taniej

Wszystkie przesyłki w jednym miejscu. Sprawnie i elegancko zarządzaj paczkami jak na gracza przystało! Sprawdź co dla Ciebie mamy.

Sprawdzam!
Wbijaj do nowej grupy
Ostatnio na blogu
Za Imperatora! Warhammer 40k: Boltgun - recenzja gry
20 kwietnia 2024

Od momentu premiery w 2023 roku, Warhammer 40k: Boltgun kusił mnie jednym - samym faktem użycia fenomenalnego bitewniaka w tytule. Czy herezja została wypleniona? Przekonajmy się.

Warto wiedzieć
Jak zapakować i wysłać gry?
24 marca 2019

Pakowanie gier do wysyłki jest bardzo ważnym elementem transakcji. Nieprawidłowo zapakowana gra..

Do góry